امتیاز پروژه ستین

معرفی پروژه ستین آرین سازه

پروژه ستین در زمینی به مساحت 19000 متر مربع با کاربری مسکونی در 12 برج 12 طبقه و مجموعاً 1150 واحد توسط شرکت ساختمانی آرین سازه در منطقه 22 تهران در حال ساخت می باشد. گودبرداری این پروژه در فروردین ماه سال 1401 آغاز شده و طبق قرارداد تا 43 ماه پس از شروع خاک برداری تحویل خریداران می گردد.

شرایط فوق العاده ی خرید امتیاز پروژه ستین از جمله پرداخت چند مرحله ای، شرایط اقساطی و از همه مهم تر امتیازات ویژه ی قراردادی از جمله برتری های پروژه ستین نسبت به سایر پروژه های منطقه 22 می باشد. این برج های مسکونی با قرارگیری در بلوار اردستانی دسترسی مناسبی به اماکن مهمی چون دریاچه چیتگر، مجموعه بزرگ ایران مال، هزارو یک شهر و… دارد.

خریداران و سرمایه گذارانی که قصد خرید امتیاز پروژه ستین را دارند باید قبل از هر چیز بدانند که حق امتیاز این پروژه به چه فاکتورهایی بستگی دارد و در ادامه با کسب اطلاعات لازم از نحوه شرکت در پذیره نویسی که به صورت خرید امتیاز از تعاونی به عنوان عضو اولیه و یا خرید امتیاز از اعضای اولیه امکان پذیر است، نسبت به سرمایه گذاری در پروژه ستین اقدام نمایند.

حق امتیاز پروژه ستین

سرمایه گذارانی که در مرحله پذیره نویسی به پروژه ورود می کنند و مستقیما خرید خود را از کارگزاران رسمی پروژه ستین انجام می دهند لازم نیست مبلغی را به عنوان حق امتیاز پرداخت کنند و صاحب امتیاز هستند. پس از پایان مهلت پذیره نویسی و واگذاری و فروش تمامی دفترچه های مالکیت به اعضای اولیه خریداران برای خرید واحد و سرمایه گذاری در پروژه ستین باید دفترچه مالکیت را از اعضای تعاونی که در زمان پذیره نویسی شرکت کرده بودند خریداری کنند. در این زمان خریدار موظف است علاوه بر هزینه هایی که عضو اولیه تا کنون به تعاونی پرداخت کرده، مبلغی را به عنوان حق امتیاز پروژه ستین بپردازد.

مبلغ حق امتیاز پروژه ستین به موارد زیر بستگی دارد:

  • مرغوبیت زمین پروژه ستین
  • مرحله ساخت پروژه ستین
  • شرایط تورم و ارزش ملک در منطقه 
  • مرغوبیت ساخت و مصالح مصرفی
  • امکانات و مزایای رفاهی_سازه ای
تصویر پروژه ستین

مرغوبیت زمین پروژه ستین

با توجه به مرغوبیت زمین پروژه ستین و اینکه از موقعیت مکانی و دسترسی خیلی خوبی برخوردار است و از طرفی به مراکز مهم رفاهی-گردشگری-درمانی و… نزدیک است لذا پتانسیل رشد آن در آینده نیز بیشتر خواهد بود. واضح است هرچه پروژه به مراحل پایانی نزدیک تر شود ارزش هر متر مربع آن نسبت به سایر برج هایی که این موقعیت را ندارند بیشتر می شود و این موضوع مستقیما بر روی حق امتیاز پروژه ستین نیز تأثیرگزار است.

مرحله ساخت پروژه

در صورتی که خریدار یا سرمایه گذار در مرحله پذیره نویسی به پروژه ستین ورود پیدا کند در هر مرحله از پیشرفت پروژه اعم از گودبرداری، اجرای اسکلت، نازک کاری و… ارزش پروژه بیشتر شده و در نتیجه قیمت و حق امتیاز آن نیز بالا تر می رود.

شرایط تورم و ارزش ملک در منطقه

با گذر زمان و پیشرفت پروژه ستین و با توجه میزان تورم و بالا رفتن قیمت زمین و مصالح و… بدیهی است که در طول مدت ساخت پروژه که حداقل 4 سال به طول می انجامد قیمت هر متر مربع از واحد های مسکونی نیز بالا تر رفته و همین موضوع بر ارزش امتیاز این برج ها تأثیر گذاشته و قیمت حق امتیاز را بالا می برد.

مرغوبیت ساخت و مصالح مصرفی

زمانی که یک پروژه از امتیازات بیشتری برخوردار بوده و در ساخت آن از مصالح با کیفیت تر و به روز تری استفاده شده باشد ارزش هر متر مربع از آن ساختمان نسبت به برج های مجاور نیز بیشتر خواهد بود. به همین علت است که استفاده از مصالح مرغوب تأثیر مستقیم بر قیمت حق امتیاز پروژه می گذارد.

امکانات و مزایای رفاهی_سازه ای

وجود امکانات متعدد رفاهی در پروژه برج های ستین اعم از استخرو سالن ورزشی، لابی، کارواش، مهدکودک، سه لاین آسانسور، پارکینگ و انباری، سالن اجتماعات و… ارزش این پروژه را تا حد زیادی نسبت به برج های مجاور بالا برده و حق امتیاز آن نیز بیشتر خواهد شد.

پذیره نویسی و پیش فروش پروژه ستین

تعاونی پروژه ستین (توسعه ساخت ستاره همت غرب) مانند هر تعاونی دیگری برای شروع ساخت و فراهم کردن هزینه های پروژه احتیاج به جذب سرمایه و سرمایه گذار دارد، لذا تعاونی در این مرحله اقدام به پیش فروش پروژه و جذب اعضای اولیه و صدور دفترچه مالکیت برای سرمایه گذاران میکند. به این مرحله از پیش فروش پروژه مرحله پذیره نویسی می گویند. 

تصویر اعضای تعاونی

اعضای تعاونی

خریداران و سرمایه گذارانی که در مرحله پذیره نویسی به پروژه ورود می کنند و مستقیماً و بدون واسطه خرید خود را از تعاونی و کارگزاران رسمی مثل کارگزاری فرامسکن انجام می دهند صاحب امتیاز و عضو اصلی تعاونی محسوب می شوند که خودشان هزینه ای بابت حق امتیاز پروژه پرداخت نمی کنند اما پس از مدتی در صورتی که تصمیم فروش واحد یا واحد های خود را داشته باشند علاوه بر دریافت تمام پولی که تا آن لحظه پرداخت کرده اند مبلغی را به عنوان حق امتیاز دریافت می کنند. لازم به ذکر است میزان ارزش حق امتیاز به عواملی همچون میزان پیشرفت پروژه بستگی دارد.

تصویر پیش فروش

پیش فروش

به عملیاتی که خریدار و یا سرمایه گذارار برای خرید ملک و یا پروژه خود پول را به صورت اقساطی و طی چند مرحله پرداخت میکند پیش خرید گفته میشود و زمانی که از طرف سازنده و یا پیمانکار پروژه سرمایه مورد نیاز عملیات اجرایی پروژه در چند مرحله و با توجه به پیشرفت کار از سرمایه گذار گرفته شود اصطلاحا پیش فروش انجام شده

پذیره نویسی پروژه ستین  

پروژه ستین چیتگر هم اکنون در مرحله پذیره نویسی و پیش فروش واحد قرار دارد و سرمایه گذارانی که در این مرحله اقدام به خرید می کنند در صورتی که تا پایان مراحل ساخت پروژه در ان بمانند از مزایای زیر بهره مند خواهند شد:

  • برخورداری از حق امتیاز که هیچ هزینه ای را برای آن پرداخت نمی کنند
  • سود 15% مشارکت سالیانه 
  • برخورداری از حق انتخاب واحد در صورت خوش حسابی

در صورت پایان پذیره نویسی خریداران می بایست از اعضای اولیه خرید خود را انجام دهند و از پرداخت واریزی اولیه + اقساط پرداخت شده تا آن زمان  + حق امتیاز پروژه نسبت به انتقال دفترچه در تعاونی سازنده اقدام نمایند.

گودبرداری پروژه ستین

همانطور که می دانیم گود برداری پروژه ستین منطقه 22 تهران در فروردین 1401 آغاز شده است و در هر مرحله از ساخت یعنی، اسکلت، دیوارچینی، نازک کاری و… ارزش امتیاز آن بالاتر می رود. اگر به جداول شرایط خرید پروژه آرین سازه از سال 1400 تا اردیبهشت سال 1401 یعنی زمان شروع خاک برداری نگاهی داشته باشیم به وضوح شاهد رشد و افزایش چشمگیر قیمت واحدهای ستین خواهیم بود. و این موضوع خود تضمینی بر سرمایه گذاری پرسود و آینده ی روشن این پروژه می باشد.

دفتر فروش پروژه ستین آرین سازه

با توجه به اینکه تمامی انبوه سازان و سازندگان کشور طبق دستور وزارت تعاون باید تمامی امور واگذاری ها و فروش واحدها های مسکونی_اداری_تجاری و… را از طریق تعاونی ها انجام دهند بر همین اساس شرکت آرین سازه نیز که ساخت و اجرای پروژه ستین را بر عهده دارد تمامی حقوق واگذاری و فروش آپارتمان های پروژه ستین را از طریق تعاونی توسعه ساخت ستاره همت غرب (آرین ستاره همت غرب) انجام می دهد و تعاونی نیز به کارگزاران رسمی خود نمایندگی داده است که امور پیش فروش، پذیره نویسی و واگذاری دفترچه مالکیت به اعضای تعاونی در این کارگزاری ها صورت می پذیرد.

توجه: خریداران و سرمایه گذاران عزیز هنگام خرید و سرمایه گذاری آپارتمان های آرین سازه حتما به کارگزاران رسمی شرکت آرین سازه مراجعه فرمایند در غیر اینصورت عواقب آن به عهده خریدار می باشد

کارگزاری فرامسکن

کارگزاری فرامسکن با بیش از 15 سال سابقه فروش و پیش فروش واحد های مسکونی_اداری_تجاری و همکاری با تعاونی های معتبر منطقه توانسته گام مهم و مؤثری در سرمایه گذاری امن و پرسود برای خریداران و سرمایه گذاران بردارد و با به کارگیری کادری مجرب و سال ها فعالیت موفق اعتماد و رضایت مشتریان بسیاری را جلب نماید.

خریداران و سرمایه گذاران می توانند برای اطلاع از نحوه خرید و شرکت در پذیره نویسی پروژه ستین و استعلام کارگزاران و دفتر فروش های رسمی این پروژه با کارشناسان ما در فرا مسکن با شماره های زیر تماس حاصل نمایند

اطلاعات تماس

برای تماس فوری فرم زیر را تکمیل کنید

مطالب پربازدید

پروژه ستین

پروژه ستین در یکی از بهترین موقعیت های پروژه های مروارید شهر در بین املاک چیتگر قرار دارد. این پروژه دارای تنوع متراژ بالایی است و از واحد ۶۰ متر تا ۱۸۰ متر موجود دارد. پروژه توسط شرکت آرین سازه در حال احداث است .

موقعیت پروژه ستین

پروژه لوکس ستین در 12 بلوک در منطقه ۲۲، بلوار اردستانی واقع شده و دسترسی مستقیم به اتوبان حکیم ، خرازی ( همت ) ، آزادگان و اتوبان تهران کرج ، تهران شمال دارد . این منطقه جزو مناطق طلایی از لحاظ سرمایه گذاری میباشد.

امکانات پروژه ستین

پروژه لوکس ستین از امکانات موقعیتی زیادی برخوردار است. علاوه بر این امکاناتی مانند: زمین بازی چند منظوره، استخر و سونا برای هر بلوک، سالن اجتماعات مختص هر بلوک،تراس قابل چیدمان ، طراحی void و ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.