شرایط پروژه ستین

امروزه با توجه به قیمت مسکن بهترین راه برای خانه دار شدن و سرمایه گذاری، خرید از انبوه سازان منطقه 22 است. یکی از این شرکت های انبوه ساز که اخیراً بسیار نام آن را می شنویم شرکت آرین سازه رابین بوده و در بین آپارتمان های چیتگر پروژه ستین آرین سازه  که هم اکنون در مرحله خاک برداری قرار دارد از شرایط پرداخت فوق العاده ای برخوردار است. علاوه بر آن این پروژه به لحاظ موقعیت مکانی عالی و دسترسی آسان به مراکز رفاهی_تفریحی_گردشگری منطقه 22 و امکانات کم نظیر رفاهی_سازه ای_قراردادی در زمره پروژه های آینده دار و پر سود منطقه چیتگر قرار می گیرد.

در ادامه شرایط پروژه ی ستین را مورد بررسی قرار می دهیم.

مشخصات پروژه ستین

پروژه ستین با 12 برج که هر برج دارای 12 طبقه است در موقعیتی عالی در بلوار اردستانی با مساحت 19000 مترمربع کلید خورده است. هر طبقه از این برج دارای 8 واحد با متراژ های 60، 90، 120، 150، 160، 170، 180 متر مربع می باشد (طبقه 11 و 12، 5 واحدی بوده و واحد های 120 متر به بالا در این طبقات قرار دارند). همهی طبقات دارای پارکینگ و انبار ی هستند و برای متراژ های 150 متر به بالا 2 پارکینگ در نظر گرفته شده است.

توجه: زمان تحویل پروژه ستین 48 ماه پس از آغاز گودبرداری اعلام شده و در صورت تأخیر در تحویل واحد ها سازنده ملزم به پرداخت خسارت خواهد بود.

امکانات رفاهی پروژه:

 • سالن ورزشی، بدنسازی و ایروبیک برای هر بلوک
 • سالن و لابی مجلل به علاوه لابی من 24 ساعته برای هر بلوک
 • مهدکودک
 • کارواش
 • زمین چند منظوره ورزشی
 • استخرف سونا و جکوزی برای هر بلوک
 • هایپرمارکت و رستوران
 • لاندری روم
 • برخورداری از امکانات سازه ای
تصویر برج های ستین

شرایط خرید پروژه ستین

سرمایه گذاران می بایست برای خرید و سرمایه گذاری در پروژه ی ستین آرین سازه واقع در بلوار اردستانی نبش چهار راه دانش به دفتر فروش پروژه ی ستین و یا کارگزاری های رسمی این پروژه که از مدیر فروش ستین مجوز فروش کسب کرده اند مراجعه نمایند و با توجه به شرایط ستین مبالغی را با روند پیشرفت پروژه پرداخت نمایند. از آنجایی که زمان ورود به پروژه توسط اشخاص مشخص نیست و شرایط و قیمت های زیر مربوط به تاریخ صدور جدول است؛لذا ممکن است در آینده تغییر کند.

پرداخت ها در کل به دو قسمت قبل از ساخت و بعد از ساخت تقسیم می شود. اعضاء (خریداران پروژه ستین) در ابتدا باید قبل از گود برداری و عملیات ساخت و ساز هزینه زمین، تراکم و جواز ساخت را پرداخت کنند و مبلغ باقی مانده را بعد از شروع عملیات ساخت به صورت اقساط ماهیانه تا 43 ماه به تعاونی بپردازند.

 برای مثال: پیش پرداخت یک واحد 60 متری قبل از ساخت 480 میلیون تومان است. که در 2 مرحله (پیش پرداخت اول 330 میلیون تومان + پیش پرداخت دوم 150 میلیون تومان) و مابقی به صورت اقساط هرماه 10 میلیون تومان می بایست به تعاونی پرداخت گردد. که این پرداختی شامل:

 هزینه زمین به قیمت 5 میلیون تومان به ازای هر متر مربع و هزینه جواز و تراکم به قیمت 2 میلیون تومان به ازای هر متر مربع است که می بایست قبل از ساخت به تعاونی پرداخت گردد. هزینه ساخت متری 6 میلیون و 500 هزار تومان می باشد که طی 43 ماه به صورت اقساط ماهیانه از خریدار دریافت می گردد و با آخرین پرداخت، تعاونی واحدها را تحویل می دهد.

توجه: هزینه ساخت به ازای هر متر مربع برای ساخت پروژه ستین طبق تعرفه سازمان انبوه سازان محاسبه می شود.

شرایط پرداخت پروژه ستین

شرایط پرداخت اقساط در این پروژه که توسط تعاونی آرین ستاره همت غرب به کارگزاران رسمی خود ابلاغ شده به صورت زیر میباشد که به تازگی دستخوش افزایش قیمت شده است 

واحد 60 متری: پیش پرداخت اول 330 میلیون تومان + پیش پرداخت دوم 150 میلیون تومان که طی 5 ماه أخذ می گردد +430 میلیون تومان به صورت اقساط 43 ماهه هر ماه 10 میلیون تومان

واحد 90 متری: پیش پرداخت اول 495 میلیون تومان + پیش پرداخت دوم 225 میلیون تومان که طی 5 ماه أخذ می گردد +645 میلیون تومان به صورت اقساط 43 ماهه هر ماه 15 میلیون تومان

واحد 120 متری: پیش پرداخت اول 660 میلیون تومان + پیش پرداخت دوم 300 میلیون تومان که طی 5 ماه أخذ می گردد +860 میلیون تومان به صورت اقساط 43 ماهه هر ماه 20 میلیون تومان

واحد 150 متری: پیش پرداخت اول 855 میلیون تومان + پیش پرداخت دوم 375 میلیون تومان که طی 5 ماه أخذ می گردد +1 میلیاردو 75 میلیون تومان به صورت اقساط 43 ماهه هر ماه 25 میلیون تومان

واحد 160 متری: پیش پرداخت اول 930 میلیون تومان + پیش پرداخت دوم 400 میلیون تومان که طی 5 ماه أخذ می گردد +1 میلیاردو 140 میلیون تومان به صورت اقساط 43 ماهه هر ماه 26 میلیون و 500 هزار تومان

واحد 170 متری: پیش پرداخت اول 1 میلیارد و 5 میلیون تومان + پیش پرداخت دوم 425 میلیون تومان که طی 5 ماه أخذ می گردد +1 میلیاردو 204 میلیون تومان به صورت اقساط 43 ماهه هر ماه 28 میلیون تومان

واحد 180 متری: پیش پرداخت اول 1 میلیارد و 90 میلیون تومان + پیش پرداخت دوم 450 میلیون تومان که طی 5 ماه أخذ می گردد +1 میلیاردو 290 میلیون تومان به صورت اقساط 43 ماهه هر ماه 30 میلیون تومان

تصویر جدول پرداخت ستین

 

توجه: تمامی واریزی ها باید به به شماره حسابی که تعاونی آرین سازه اعلام کرده است انجام پذیرد.

سرمایه گذاران می توانند برای طرح هرگونه سؤال و کسب اطلاعات بیشتر از پروژه ی ستین آرین سازه با مشاوران ما در فرامسکن با شماره های زیر تماس حاصل نمایند:   09122335027

نحوه انتخاب واحد در پروژه ستین

زمانی که پروژه به مرحله ی سفت کاری برسد تعاونی آرین ستاره همت غرب (توسعه ساخت همت غرب) اقدام به امتیاز دهی به سرمایه گذاران جهت انتخاب واحد می کند. هرچه این امتیاز بیشتر باشد حق تقدم در انتخاب واحد مرغوب تر نیز با ایشان خواهد بود. در زیر به مواردی که در تعیین امتیاز انتخاب واحد تأثیر دارد اشاره می کنیم:

زمان ورود به پروژه
خوش حسابی اعضا تعاونی
میزان مبلغ اضافه ای که برای انتخاب واحد مرغوب تر پرداخت می شود

تصویر آرین سازه

مواردی که در حین خرید پروژه ستین باید به آن توجه کرد

پروژه ی ستین توسط شرکت به نام و پر آوازه ی آرین سازه در حال ساخت می باشد، شرکتی که رقبای سازنده ی متعددی در منطقه 22 دارد که هر کدام از آنها نیز پروژه های مسکونی-اداری-تجاری زیادی در منطقه چیتگر برای فروش دارند. لذا سرمایه گذارانی که قصد خرید و سرمایه گذاری در پروژه ی ستین را دارند باید به نکات زیر توجه داشته باشند:

 1. برخی از فروشنده های منطقه 22 برای فروش بهتر پروژه های خود سعی در تخریب اعتماد مردم برای خرید پروژه ی ستین دارند و پروژه های خود را مطمئن و با شرایط فروش بهتر معرفی می کنند. لذا خریداران حتما باید اطلاعات دقیق پروژه ی ستین را از تعاونی ها و کارگزاری های معتبر این پروژه کسب کنند و برای اطمینان بیشتر از مراجع دولتی استعلام بگیرند و به شایعه ها توجه نشان ندهند.
 2. بسیاری از فروشنده های پروژه ی ستین که صاحب املاک هستند و سایت فروش نیز دارند اصلا مجوزی برای فروش پروژه ی ستین ندارند و خود را به دروغ مدیر فروش پروژه معرفی می کنند. سرمایه گذاران حتما باید خرید خود را از کارگزاران رسمی پروژه ستین که دارای مجوز رسمی فروش این پروژه هستند انجام دهند.
لوگو مدیر فروش پروژه ستین

استعلام دفتر فروش پروژه ی ستین و کارگزاری های رسمی آن

افرادی که قصد سرمایه گذاری و یا خرید واحد های برج های ستین را دارند باید به دفتر فروش مرکزی یا کارگزاری های رسمی مراجعه کنند در همین راستا خریداران پروژه ستین می توانند برای استعلام کارگزاری های رسمی با مشاورانش فرامسکن با شماره 09122335027 تماس گرفته یا به دو روش زیر اقدام نمایند:

 • مراجعه به تعاونی آرین ستاره همت غرب و استعلام دفتر فروش مرکزی
 • ارتباط با مدیر فروش آرین سازه در پروژه ی ستین از طریق مراجه به دفتر فروش مرکزی و استعلام کارگزاری های مورد تأیید این تعاونی

دفتر فروش پروژه ستین آرین سازه

با توجه به اینکه تمامی انبوه سازان و سازندگان کشور طبق دستور وزارت تعاون باید تمامی امور واگذاری ها و فروش واحدها های مسکونی_اداری_تجاری و… را از طریق تعاونی ها انجام دهند بر همین اساس شرکت آرین سازه نیز که ساخت و اجرای پروژه ستین را بر عهده دارد تمامی حقوق واگذاری و فروش آپارتمان های پروژه ستین را از طریق تعاونی توسعه ساخت ستاره همت غرب (آرین ستاره همت غرب) انجام می دهد و تعاونی نیز به کارگزاران رسمی خود نمایندگی داده است که امور پیش فروش، پذیره نویسی و واگذاری دفترچه مالکیت به اعضای تعاونی در این کارگزاری ها صورت می پذیرد.

توجه: خریداران و سرمایه گذاران عزیز هنگام خرید و سرمایه گذاری آپارتمان های آرین سازه حتما به کارگزاران رسمی شرکت آرین سازه مراجعه فرمایند در غیر اینصورت عواقب آن به عهده خریدار می باشد

کارگزاری فرامسکن

کارگزاری فرامسکن با بیش از 15 سال سابقه فروش و پیش فروش واحد های مسکونی_اداری_تجاری و همکاری با تعاونی های معتبر منطقه توانسته گام مهم و مؤثری در سرمایه گذاری امن و پرسود برای خریداران و سرمایه گذاران بردارد و با به کارگیری کادری مجرب و سال ها فعالیت موفق اعتماد و رضایت مشتریان بسیاری را جلب نماید.

خریداران و سرمایه گذاران می توانند برای اطلاع از نحوه خرید و شرکت در پذیره نویسی پروژه ستین و استعلام کارگزاران و دفتر فروش های رسمی این پروژه با کارشناسان ما در فرا مسکن با شماره های زیر تماس حاصل نمایند

سؤالات متداول

برای خرید پروژه ستین می بایست به کارگزاران رسمی آرین سازه مانند کارگزاری فرامسکن (دفتر فروش پروژه ستین) مراجعه کرد و با توجه به شرایط ستین مبالغی را با روند پیشرفت پروژه ستین پرداخت کرد.که پرداخت ها در کل به دو قسمت قبل از ساخت و بعد از ساخت تقسیم می شوند. اعضاء (خریداران پروژه ستین) در ابتدا می بایست قبل از گود برداری و عملیات ساخت و ساز هزینه زمین، تراکم و جواز ساخت را پرداخت کنند و مبلغ باقی مانده را بعد از شروع عملیات ساخت به صورت اقساط تا 43 ماه، ماهانه پرداخت نمایند.

قیمت آپارتمان های پروژه ستین کمتر از نصف میانگین قیمت برج های منطقه چیتگر است. که متری 14/5 میلیون تومان می باشد.

کمترین پرداخت برای  یک واحد 60 متری است که به این صورت می باشد:

 پیش پرداخت نقدی 300 + پرداخت دوم 150 که می بایست به تعاونی پرداخت گردد و مابقی آن طی اقساط 43 ماهه، ماهی 10 میلیون تومان می باشد.

سود 15% به کسانی تعلق می گیرد که در زمان پذیره نویسی به پروژه وارد شده و تا زمانی که پروژه به اتمام برسد در آن می مانند.

خریداران می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید با مشاوران ما در کارگزاری فرامسکن (کارگزاری رسمی آرین سازه) تماس بگیرند:

09122335027

اطلاعات تماس

برای تماس فوری فرم زیر را تکمیل کنید

مطالب پربازدید

پروژه ستین

پروژه ستین در زمینی به مساحت 19000 متر مربع با کاربری مسکونی در 12 برج 12 طبقه و مجموعاً 1150 واحد توسط شرکت ساختمانی آرین سازه در منطقه 22 تهران در حال ساخت می باشد. گودبرداری این پروژه در فروردین ماه سال 1401 آغاز شده است.

امتیاز پروژه ستین

در هر مرحله از ساخت پروژه ستین یعنی گودبرداری، اسکلت، دیوارچینی، نازک کاری و... قیمت هر متر مربع از پروژه بالاتر رفته و به تبع آن ارزش و حق امتیاز آن نیز بیشتر می شود. البته که موارد دیگری نیز وجود دارند که تعیین کننده ارزش این امتیاز هستند.

قیمت پروژه ستین

پروژه ستین علاوه بر امکانات فوق العاده ی رفاهی_سازه ای_قراردادی، با فراهم کردن شرایط پرداخت اولیه ی دومرحله ای و اقساطی برای سرمایه گذاران نسبت به تمامی برج ها و آپارتمان های مشابه که در منطقه 22 در حال ساخت هستند برتری دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.