قیمت پروژه ستین

پروژه ستین چیتگر که گودبرداری آن در منطقه 22 تهران آغاز شده، توسط شرکت آرین سازه در موقعیت مکانی عالی در حال ساخت می باشد. امکانات رفاهی متنوع مثل لابی مجلل، سالن ورزشی، پارکینگ و انباری و… دسترسی و نزدیکی به امکانات تفریحی، گردشگری و رفاهی چون دریاچه چیتگر، بازار بزرگ ایران مال، مجموعه بزرگ هزارویک شهر، بام لند و… از جمله مهم ترین فاکتورهایی است که قیمت آپارتمان در پروژه ستین را تعیین می کند و این پروژه را به گزینه ای مناسب برای سرمایه گذاری تبدیل می کند.

پروژه ستین با وجود شرایط عالی و فوق العاده ای که برای سرمایه گذاران و خریداران فراهم کرده اعم از امکانات رفاهی، دسترسی آسان، نزدیکی به مراکز تجاری و قرارگیری در منطقه ای خوش آب و هوا، اما نسبت به تمامی برج ها و آپارتمان هایی که همزمان با ستین در منطقه 22 در حال ساخت هستند از قیمت و شرایط پرداخت مناسب تری برخوردار است و این امکان را فراهم کرده که مردم وسرمایه گذاران و هر قشری از جامعه با کم ترین بودجه و هزینه بتوانند در این پروژه مشارکت داشته باشند.

لازم به ذکر است با توجه به قیمت سرسام آور مسکن در تهران و رشد روز افزون آن و تورمی که در بازار مسکن مشهود است می توان انتظار داشت پروژه ستین با این امکانات و مزایا در آینده ای نزدیک رشد قیمت چمگیری داشته باشد و مالکین خود را از سود بسیاری بهره مند سازد.

تحلیل قیمت آپارتمان در منطقه 22 تهران

در طرح تفضیلی شهر تهران چیتگر به عنوان منطقه ی تفریحی_گردشگری معرفی شده است و در چند سال اخیر با روی آوردن سازندگان و سرمایه گذاران معتبر و افزایش ساخت و سازهای مسکونی_اداری_تجاری این منطقه با رشد جمعیتی و بهبود زیرساخت های شهری روبرو بوده است که همین امر موجب می شود بزودی افزایش قیمت چشمگیر آپارتمان در منطقه 22 یا چیتگر را شاهد باشیم.

نکته ی قابل توجه اینجاست که قیمت های پروژه هایی که هم اکنون در منطقه 22 در حال پیش فروش و پذیره نویسی هستند مانند پروژه ستین، بسیار کمتر از مقدار واقعی است زیرا پتانسیل های منطقه برای رشد در آینده باعث افزایش حجم ساخت و ساز در چیتگر و کند شدن رشد تورم شده است.

از این رو انتظار می رود در آینده ای نه چندان دور شاهد رشد آنی قیمت آپارتمان و ملک در منطقه 22 باشیم که معیار مهمی برای سرمایه گذاری ملکی محسوب می شود.

تصویر منطقه 22

تحلیل و تعیین قیمت پروژه ستین

آرین سازه برای پیشبرد پروژه ستین ابتدا زمین آن را خریداری و سپس مراحل اداری مانند أخذ جواز و تراکم را طی کرده است که هر کدام هزینه های خود را دارند. هزینه ی کل تقسیم بر متراژ کل پروژه برابر است با هزینه ی زمین+تراکم+جواز به ازای هر متر مربع که تعاونی قبل از شروع عملیات ساخت و گودبرداری این هزینه را از سرمایه گذاران أخذ می کند.

 

پس از هزینه های زمین، تراکم و جواز مبلغ  باقی مانده برای عملیات عمرانی و ساخت پروژه ستین است که سازمان برنامه و بودجه هر ساله برای هر منطقه قیمت ساخت را به ازای هر متر مربع آپارتمان تعیین می کند و با توجه به این دستور مبلغ باقی مانده پروژه ستین در طول عملیات ساختمانی و به صورت اقساط ماهیانه از خریداران گرفته می شود.

جدول پرداخت پروژه ستین

در پروژه ی ستین آرین سازه که گود برداری آن در تاریخ 01/01/24 آغاز شده است قیمت زمین، تراکم و جواز متری 5 میلیون و 500 هزار تومان است که قبل از شروع عملیات ساخت از خریدار گرفته می شود و قیمت علی الحساب ساخت متری 6 میلیون و 500 هزار تومان برآورد شده است که این مبلغ به صورت اقساط و طی 43 ماه از سرمایه گذاران أخذ می گردد.

اقساط پروژه ستین

شرایط پرداخت اقساط در این پروژه که توسط تعاونی آرین ستاره همت غرب به کارگزاران رسمی خود ابلاغ شده به صورت زیر میباشد که به تازگی دستخوش افزایش قیمت شده است 

واحد 60 متری: پیش پرداخت اول 330 میلیون تومان + پیش پرداخت دوم 150 میلیون تومان که طی 5 ماه أخذ می گردد +430 میلیون تومان به صورت اقساط 43 ماهه هر ماه 10 میلیون تومان

واحد 90 متری: پیش پرداخت اول 495 میلیون تومان + پیش پرداخت دوم 225 میلیون تومان که طی 5 ماه أخذ می گردد +645 میلیون تومان به صورت اقساط 43 ماهه هر ماه 15 میلیون تومان

واحد 120 متری: پیش پرداخت اول 660 میلیون تومان + پیش پرداخت دوم 300 میلیون تومان که طی 5 ماه أخذ می گردد +860 میلیون تومان به صورت اقساط 43 ماهه هر ماه 20 میلیون تومان

واحد 150 متری: پیش پرداخت اول 855 میلیون تومان + پیش پرداخت دوم 375 میلیون تومان که طی 5 ماه أخذ می گردد +1 میلیاردو 75 میلیون تومان به صورت اقساط 43 ماهه هر ماه 25 میلیون تومان

واحد 160 متری: پیش پرداخت اول 930 میلیون تومان + پیش پرداخت دوم 400 میلیون تومان که طی 5 ماه أخذ می گردد +1 میلیاردو 140 میلیون تومان به صورت اقساط 43 ماهه هر ماه 26 میلیون و 500 هزار تومان

واحد 170 متری: پیش پرداخت اول 1 میلیارد و 5 میلیون تومان + پیش پرداخت دوم 425 میلیون تومان که طی 5 ماه أخذ می گردد +1 میلیاردو 204 میلیون تومان به صورت اقساط 43 ماهه هر ماه 28 میلیون تومان

واحد 180 متری: پیش پرداخت اول 1 میلیارد و 90 میلیون تومان + پیش پرداخت دوم 450 میلیون تومان که طی 5 ماه أخذ می گردد +1 میلیاردو 290 میلیون تومان به صورت اقساط 43 ماهه هر ماه 30 میلیون تومان

وام پروژه ستین

سازنده پروژه ستین چیتگر و تعاونی مربوطه در تلاش هستند با گذشت و پیشرفت درصدی از پروژه برای خریداران و سرمایه گذاران واجد شرایط وام در نظر بگیرند که البته قطعی نیست و با طی شدن مراحل ساخت و پیشرفت پروژه درباره آن تصمیم گیری خواهد شد.

تصویر جدول پرداخت ستین

موارد مهم قرارداد پروژه ستین

 • خسارت تأخیر در تحویل که در قرارداد ذکر می شود
 • اعطا سند تفکیکی به اعضا با گذشت 1 سال از شروع مراحل ساخت
 • ذکر تمامی مصالح مصرفی در قرارداد
 • برخورداری از 15% سود مشارکت سالانه
 • ثبت قرارداد پروژه در دفتر اسناد رسمی
 • تأیید دفترچه تعاونی توسعه ساخت ستاره همت غرب از سوی سازمان انبوه سازان کشور
 • وجود متراژ های متنوع در پروژه ستین و ذکر آنها در متن قرار داد همراه با پلاک ثبتی

نکات مهم قرارداد ستین

 • خریدار یا سرمایه گذار باید دقت داشته باشد پس از هر بار پرداخت دفترچه مالکیت باید توسط مدیریت امضا شده و دارای مهر برجسته شرکت باشد
 • خریداران می بایست واریزی های خود را به شماره حساب های موجود در جداول انجام دهند و از واریز به حساب غیره بپرهیزند
 • تمامی قیمت های ذکر شده در جداول به صورت علی الحساب بوده و با توجه به افزایش قیمت مصالح و … با اندکی رشد و افزایش همراه خواهد بود.

قرارداد پروژه ستین 9 بند را دارا می باشد که شامل موارد زیر است:

 • ذکر متراژ و پلاک ثبتی
 • مشخصات زمین و پروانه ساخت
 • مشخصات پروژه
 • توافق طرفین شامل 29 بند
 • مالیات و عوارض
 • روش حل اختلاف
 • تذکرات
 • نحوه فسخ قرارداد
 • خسارت تأخیر در تحویل

در صورتی که تأخیری در تحویل به موقع پروژه صورت بگیرد سازنده موظف به پرداخت خسارت است.در صورت تمایل به اطلاعات بیشتر از چگونگی قرار داد و مزایای آن میتوانید با کارشناسان فرامسکن تماس بگیرید.

مزایای خرید آپارتمان در پروژه ی ستین

همانطور که می دانیم پذیره نویسی و پیش فروش پروژه ی ستین از سال 1400 آغاز شده و همچنان نیز ادامه دارد و دفترچه های مالکیت آن از سوی تعاونی آرین ستاره همت غرب و کارگزاران رسمی پروژه ستین در حال واگذاری به خریداران و سرمایه گذاران می باشد. با توجه به این موضوع که ستین از مزایای رفاهی، سازه ای و قراردادی خیلی خوبی برخوردار است و در هر مرحله از پیشرفت ساخت پروژه به حق امتیاز و ارزش آن افزوده می شود لذا به خریداران توصیه می شود که با شرکت در پذیره نویسی پروژه ستین عضو اولیه تعاونی و مالک اصلی دفترچه مالکیت باشند چرا که در این صورت نیازی به پرداخت حق امتیاز پروژه نیست. در صورت پایان پذیره نویسی و اتمام دفترچه های مالکیت خریداران برای خرید باید از اعضای اولیه خرید کنند و حق امتیاز پروژه را نیز بپردازند.

از طرفی سرمایه گذاران هرچه زودتر نسبت به خرید اقدام کنند بهتر است چراکه با جلورفتن مراحل ساخت پروژه و گذشت زمان جداول قیمت و اقساط نیز تغییر کرده و به قیمت بالاتری باید خرید خود را انجام دهند. برای مثال یک واحد 60 متری در زمان شروع پذیره نویسی 290 میلیون تومان پیش پرداخت اولیه داشت که با شروع گود برداری در فروردین 1401 مبلغ پیش پرداخت اولیه همین واحد به 330 میلیون تومان افزایش یافت و همین افزایش قیمت در مدت اندک دلیل بر آینده دار بودن پروژه ستین و پیشرفت آن در سال های آینده می باشد.

تصویر پروژه ی ستین

قیمت آپارتمان های چیتگر

اگر محله ها و مناطق چیتگر را به دو قسمت ارزان تر و گران تر تقسیم کنیم آپارتمان ها و زمین هایی که در محله های شهرک گلستان، خیابان قائم، خیابان یاس، بلوار اردبیلی و بلوار گلها قرار دارند حدوداً 40 تا 70 میلیون تومان قیمت دارند.

از محله های ارزان تر می توان به محله های بالای اتوبان خرازی، شهرک نمونه سپاه، شهرک شهید باقری و… اشاره کرد که قیمت آپارتمان های این مناطق حدوداً از 20 میلیون تومان شروع می شود.

قیمت برج های چیتگر

برج های چیتگر در مناطقی مانند بالای دریاچه شهدای خلیج فارس بین 27 الی 60 میلیون تومان به ازای هر متر مربع قیمت دارند مانند شهرک مرواریدشهر که از متری 10 تا 12 میلیون تومان پیش فروش شده و قیمت تمام شده آن از 22 میلیون تومان شروع می شود که برای سرمایه گذاری نیز مناسب است.

دفتر فروش پروژه ستین آرین سازه

با توجه به اینکه تمامی انبوه سازان و سازندگان کشور طبق دستور وزارت تعاون باید تمامی امور واگذاری ها و فروش واحدها های مسکونی_اداری_تجاری و… را از طریق تعاونی ها انجام دهند بر همین اساس شرکت آرین سازه نیز که ساخت و اجرای پروژه ستین را بر عهده دارد تمامی حقوق واگذاری و فروش آپارتمان های پروژه ستین را از طریق تعاونی توسعه ساخت ستاره همت غرب (آرین ستاره همت غرب) انجام می دهد و تعاونی نیز به کارگزاران رسمی خود نمایندگی داده است که امور پیش فروش، پذیره نویسی و واگذاری دفترچه مالکیت به اعضای تعاونی در این کارگزاری ها صورت می پذیرد.

توجه: خریداران و سرمایه گذاران عزیز هنگام خرید و سرمایه گذاری آپارتمان های آرین سازه حتما به کارگزاران رسمی شرکت آرین سازه مراجعه فرمایند در غیر اینصورت عواقب آن به عهده خریدار می باشد

کارگزاری فرامسکن

کارگزاری فرامسکن با بیش از 15 سال سابقه فروش و پیش فروش واحد های مسکونی_اداری_تجاری و همکاری با تعاونی های معتبر منطقه توانسته گام مهم و مؤثری در سرمایه گذاری امن و پرسود برای خریداران و سرمایه گذاران بردارد و با به کارگیری کادری مجرب و سال ها فعالیت موفق اعتماد و رضایت مشتریان بسیاری را جلب نماید.

خریداران و سرمایه گذاران می توانند برای اطلاع از نحوه خرید و شرکت در پذیره نویسی پروژه ستین و استعلام کارگزاران و دفتر فروش های رسمی این پروژه با کارشناسان ما در فرا مسکن با شماره های زیر تماس حاصل نمایند

سؤالات متداول

قیمت هر واحد در پروژه ستین به ازای هر متر مربع به صورت زیر محاسبه می شود:

هزینه زمین به قیمت 5 میلیون تومان به ازای هر متر مربع و هزینه جواز و تراکم به قیمت 2 میلیون تومان به ازای هر متر مربع  (به طور کل هر مترمربع 14.5میلیون تومان) می باشد. 

این پروژه با وجود همه ی این شرایط عالی و فوق العاده ای که برای سرمایه گذاران و خریداران فراهم کرده اعم از امکانات رفاهی، دسترسی آسان، نزدیکی به مراکز تجاری و قرارگیری در منطقه ای خوش آب و هوا، اما نسبت به تمامی برج ها و آپارتمان هایی که همزمان با ستین در منطقه 22 در حال ساخت هستند از قیمت و شرایط پرداخت مناسب تری برخوردار است و این امکان را فراهم کرده که مردم وسرمایه گذاران و هر قشری از جامعه با کم ترین بودجه و هزینه بتوانند در این پروژه مشارکت داشته باشند.

لازم به ذکر است با توجه به قیمت سرسام آور مسکن در تهران و رشد روز افزون آن و تورمی که در بازار مسکن مشهود است می توان انتظار داشت پروژه ستین با این امکانات و مزایا در آینده ای نزدیک رشد قیمت چمگیری داشته باشد و مالکین خود را از سود بسیاری بهره مند سازد.

پروژه ستین چیتگر که گودبرداری آن بزودی در منطقه 22 تهران آغاز می شود توسط شرکت آرین سازه در موقعیت مکانی عالی در حال ساخت می باشد. امکانات رفاهی متنوع مثل لابی مجلل، سالن ورزشی، پارکینگ و انباری و… دسترسی و نزدیکی به امکانات تفریحی، گردشگری و رفاهی چون دریاچه چیتگر، بازار بزرگ ایران مال، مجموعه بزرگ هزارویک شهر، بام لند و… از جمله مهم ترین فاکتورهایی است که قیمت آپارتمان در پروژه ستین را تعیین می کند و این پروژه را به گزینه ای مناسب برای سرمایه گذاری تبدیل می کند.

از جمله مزایای سرمایه گذاری در پروژه ستین این است که این فرصت را برای همه اقشار جامعه فراهم می کند که با کم ترین بودجه و سرمایه بتوانند صاحب خانه شوند. برای مثال میزان بودجه لازم برای پرداخت اول یک واحد 60 متری 300 میلیون تومان است و پرداخت دوم 150 میلیون تومان و مابقی طی 43 ماه به صورت اقساط پرداخت می شود.

در قراردادی که مابین تعاونی و سرمایه گذاران در دفترچه مالکیت تعاونی ذکر شده است مفادی وجود دارد که به نفع خریداران می باشد مانند:

 •  جریمه تاخیر در تحویل 
 • تعهد تحویل سند بعد از ساخت 
 • تعیین قیمت ساخت طبق شاخص سازمان برنامه و بودجه 

و موضوع حائز اهمیت که می بایست به آن توجه شود ثبت پلاک ثبتی در دفترچه مالکیت می باشد که در دفترچه تعاونی توسعه ساخت این موضوع رعایت شده است.

خریداران می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید با مشاوران ما در کارگزاری فرامسکن (کارگزاری رسمی آرین سازه) تماس بگیرند:

09122335027

اطلاعات تماس

برای تماس فوری فرم زیر را تکمیل کنید

مطالب پربازدید

پروژه ستین

پروژه ستین در زمینی به مساحت 19000 متر مربع با کاربری مسکونی در 12 برج 12 طبقه و مجموعاً 1150 واحد توسط شرکت ساختمانی آرین سازه در منطقه 22 تهران در حال ساخت می باشد. گودبرداری این پروژه در فروردین ماه سال 1401 آغاز شده است.

امتیاز پروژه ستین

در هر مرحله از ساخت پروژه ستین یعنی گودبرداری، اسکلت، دیوارچینی، نازک کاری و... قیمت هر متر مربع از پروژه بالاتر رفته و به تبع آن ارزش و حق امتیاز آن نیز بیشتر می شود. البته که موارد دیگری نیز وجود دارند که تعیین کننده ارزش این امتیاز هستند.

موقعیت پروژه ستین

پروژه لوکس ستین آرین سازه در منطقه ۲۲، بلوار اردستانی نبش 4 راه دانش واقع شده و دارای دسترسی مستقیم به اتوبان حکیم، خرازی (همت)، آزادگان و اتوبان تهران کرج می باشد .این منطقه جزو مناطق طلایی برای سرمایه گذاری محسوب می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.