یکی از پروژه های عظیمی که در منطقه 22 تهران در حال ساخت است پروژه رومنس می‌باشد که این پروژه توسط تعاونی توسعه مسکن همت در منطقه مروارید شهر در حال ساخت می‌باشد.

تراکم مسکونی این پروژه 60 هزار متر مربع بوده که هم اکنون در پذیره نویسی می ‌باشد و موضوع بسیار مهمی که این پروژه را نسبت به بقیه پروژه ها خواص می‌کند وام بانکی 300 تا 600 میلیون تومانی آن است.

برج رومنس دارای موقعیت مکانی بسیار خوبی می‌باشد و به دلیل نزدیکی آن به مراکز رفاهی و همچین دسترسی آسان به اتوبان حکیم، همت، تهران کرج خرازی و … آینده بسیار درخشانی در انتظار این پروژه بوده و گزینه ایده آل برای سرمایه گذاری است.

مشخصات پروژه رومنس

 • پروژه مسکونی تجاری رومنس در نزدیکی دریاچه چیتگر توسط یکی از معتبرترین تعاونی های سازنده در منطقه 22 کلید خورده است.این پروژه در میان پروژه های در حال ساخت کمترین فاصله را نسبت به دریاچه داشته و به دلیل موقعیت مکانی بسیار مناسب متقاضیان فراوانی را به سوی خود کشانده است.

  ویژگی ها: 

  • 4 بلوک 17 طبقه(4 طبقه منفی، 1 طبقه لابی، 12 طبقه مسکونی)
  • هر طبقه 6 واحد در مجموع هر بلوک 72 واحد
  • واحدهای مسکونی2و3 خوابه در 3 متراژ 100،130،150 متری
  • این پروژه واقع در غرب دریاچه چیتگر، بلوار اردستانی، انتهای دانش غربی،ضلع جنوب اتوبان شهید همدانی

موقعیت مکانی پروژه رومنس

لوکیشن رومنس

آدرس پروژه رومنس

این برج در ضلع جنوبی اتوبان حکیم و در شهرک مروارید شهر، انتهای دانش غربی، ضلع غربی خیابان آرش کمانگیر قرار دارد.
دسترسی رومنس

بزرگراه های منتهی به پروژه

پروژه رومنس دارای دسترسی مناسبی به اتوبان های تهران-کرج، همت، خرازی و حکیم می باشد.
باغ گیاه شناسی

مراکز مهم رفاهی-گردشگری

از جمله مزایای برج های رومنس نزدیکی به مراکز رفاهی، تجاری و گردشگری منطقه از جمله باغ ملی گیاه شناسی، بازار بزرگ ایران مال، مجموعه هزارویک شهر، دریاچه چیتگر، بام لند و… می باشد.
مترو وردآورد

خطوط مترو- اتوبوسرانی و تاکسیرانی

دسترسی آسان به مترو وردآورد و چیتگر، خطوط تاکسیرانی و اتوبوسرانی رفت و آمد را برای مردم و ساکنین منطقه بسیار آسان نمونده است.

امکانات و مزایای پروژه رومنس

امکانات و مزایای رفاهی و سازه ای  

 • لابی بسیار مجلل
 • سیستم BMS
 • سالن ورزشی مجهز
 • روف گاردن
 • سیستم اطفاء حریق
 • فضای سبز
 • راه پله اضطراری
 • پارکینگ اختصاصی و پارکینگ مهمان
 • فضای ورزشی روباز
 • پیست دوچرخه سواری
 • سینما و سالن اجتماعات
 • آسانسورهای نفر بر و بالابر
 • استخر ، سونا و جکوزی
 • مهد کودک و پارک بازی کودکان
 • سیستم ایمنی و مدار بسته و برق
 • سیستم گرمایشی و سرمایشی مدرن

مزایای قراردادی پروژه رومنس

قرارداد پروژه رومنس بندهای زیر را دارا می باشد که شامل موارد زیر است:

 • ذکر متراژ و پلاک ثبتی
 • مشخصات زمین و پروانه ساخت
 • مشخصات پروژه
 • توافق طرفین 
 • مالیات و عوارض
 • روش حل اختلاف
 • تذکرات
 • نحوه فسخ قرارداد

در صورت تمایل به اطلاعات بیشتر از چگونگی قرار داد و مزایای آن میتوانید با کارشناسان فرامسکن تماس بگیرید.

شرایط پرداخت پروژه رومنس

قیمت زمین و تراکم پروژه رومنس

هزینه زمین، تراکم و جواز پروژه رومنس متری ۴ میلیون و سیصد و پنجاه هزار تومان می‌باشد و اقساط زمین و تراکم نیز تا ۳ ماه بعد از ثبت نام ادامه دارد.

قیمت ساخت، اقساط و شرایط پرداخت پروژه رومنس

واحد ۱۰۰ متری: واریزی اولیه ۲۱۰ میلیون تومان بوده، یک ماه پس از ثبت نام  مبلغ ۹۰ میلیون تومان پرداخت می‌شود، دو ماه بعد از ثبت نام ۸۰ میلیون تومان و سه ماه بعد از ثبت نام ۵۵ میلیون تومان پرداخت می‌کنید.

واحد ۱۳۰ متری: واریزی اولیه ۲۶۰ میلیون تومان بوده، یک ماه پس از ثبت نام ۱۳۰ میلیون تومان پرداخت می‌شود، دو ماه بعد از ثبت نام ۱۰۰ میلیون تومان و سه ماه بعد از ثبت نام ۷۵ میلیون و پانصد هزار تومان پرداخت می‌شود.

واحد ۱۵۰ متری: در ابتدا مبلغ ۳۰۰ میلیون تومان پرداخت می‌شود، یک ماه پس از ثبت نام ۱۵۰ میلیون تومان نیز واریز می‌گردد، دو ماه بعد از ثبت نام ۱۲۰ میلیون تومان و سه ماه بعد از ثبت نام ۸۲ میلیون و پانصد هزار تومان پرداخت می‌شود.

 

شرایط پرداخت اقساط ۳۶ ماهه: 

واحد ۱۰۰ متری: هر ۳ ماه ۵۰ میلیون تومان پرداخت می‌شود و افرادی که وام دریافت کرده اند هر ۳ ماه ۲۵ میلیون تومان پرداخت می‌کنند.

واحد ۱۳۰ متری: هر ۳ ماه ۶۵ میلیون تومان پرداخت می‌شود و افرادی که وام دریافت کرده اند هر ۳ ماه ۴۰ میلیون تومان پرداخت می‌کنند.

واحد ۱۵۰ متری: هر ۳ ماه ۷۵ میلیون تومان پرداخت می‌شود و افرادی که وام در یافت کرده اند هر ۳ ماه ۵۰ میلیون تومان پرداخت می‌کنند.

شرایط نقل و انتقال پروژه رومنس

در ابتدا باید این نکته را خاطر نشان کنم که پروژه رومنس دارای دفترچه تعاونی معتبر بوده و تمامی نقل و انتقالات به صورت رسمی و در دفترخانه انجام می شود. پس از اینکه پذیره نویسی به پایان رسید خریدار یا سرمایه گذار باید خرید خود را از عضو اولیه تعاونی انجام دهد (به این صورت که در ابتدا باید واریزی اولیه را پرداخت کند سپس حق امتیاز را به عضو اولیه بپردازد) و از وی وکالت گرفته و با مراجعه به دفتر تعاونی نقل و انتقال دفترچه به نام خریدار انجام می شود. در زیر شرایط نقل و انتقال درج شده در دفترچه تعاونی را ذکر می کنیم:

 • در فرآیند نقل و انتقال فروشنده همه حقوق و منافع فعلی و آتی در رابطه با پروژه رومنس را به طور قطعی به خریدار منتقل می کند. پس از آن طرفین حق هرگونه اعتراضی را از خود سلب کرده و مسئولیت هر گونه ضرر و منفعت احتمالی آتی کاملاً به عهده خریدار است. پس از آن تعاونی توسعه مسکن همت خریدار را به عنوان دارنده امتیاز پروژه رومنس با کد عضویت مذکور میشناسد و خریدار با امضاء کردن این گواهی اطلاع خود را از تعهدات در قبال قوانین جاری این تعاونی و شرایط مندرج در اطلاعیه پیش ثبت نام و فرم پیش ثبت نام پروژه رومنس اعلام داشته و خود را متعهد به رعایت قوانین و ضوابط شرکت تعاونی توسعه مسکن همت می کند. لازم به ذکر است که تعاونی توسعه مسکن همت هیچگونه تعهد و مسئولیتی در قبال ارزش و قیمت معامله انجام شده ندارد و نخواهد داشت.
 • این تعاونی مسئولیتی نسبت به توافق بین طرفین و مبالغ مازاد نخواهد داشت طبق مصوبه هیئت مدیره نقل و انتقال با دریافت هزینه نقل و انتقال به میزان دو میلیون و پانصد هزار تومان قانونی می گردد. انتقال صرفاً به معنای انتقال سهامداری در پروژه رومنس بوده و به هیچ وجه به معنای عضویت در تعاونی توسعه مسکن همت نمی باشد. درج نقل و انتقال بدون مهر و امضاء های مربوطه فاقد ارزش و اعتبار می باشد

وام پروژه رومنس

یکی از مهم ترین مزایای سرمایه گذاری در پروژه رومنس اعطای وام بانکی ۳۰۰ الی ۶۰۰ میلیون تومانی به اعضای تعاونی است. این وام پس از پیشرفت ۶۰ درصد از پروژه به متقاضیان تعلق گرفته و شرایط باز پرداخت آن به این صورت است که اقساط بعد از تحویل واحد به خریدار شروع شده و فرد می تواند آن را در بازه زمانی ۹ تا ۱۲ سال و با سود ۱۲ درصد پرداخت نماید.

موارد مهم قرارداد

 • اعطا سند تفکیکی به اعضا 
 • ذکر تمامی مصالح مصرفی در قرارداد
 • ثبت قرارداد پروژه در دفتر اسناد رسمی
 • وجود متراژ های متنوع در پروژه رومنس و ذکر آنها در متن قرار داد همراه با پلاک ثبتی

نکات مهم قراردادی

 • خریدار یا سرمایه گذار باید دقت داشته باشد پس از هر بار پرداخت دفترچه مالکیت باید توسط مدیریت امضا شده و دارای مهر برجسته شرکت باشد
 • خریداران می بایست واریزی های خود را به شماره حساب های موجود در جداول انجام دهند و از واریز به حساب غیره بپرهیزند
 • تمامی قیمت های ذکر شده در جداول به صورت علی الحساب بوده و با توجه به افزایش قیمت مصالح و … با اندکی رشد و افزایش همراه خواهد بود.

پذیره نویسی و پیش فروش پروژه رومنس

تعاونی پروژه رومنس (توسعه مسکن همت) مانند هر تعاونی دیگری برای شروع ساخت و فراهم کردن هزینه های پروژه احتیاج به جذب سرمایه و سرمایه گذار دارد، لذا تعاونی در این مرحله اقدام به پیش فروش پروژه و جذب اعضای اولیه و صدور دفترچه مالکیت برای سرمایه گذاران میکند. به این مرحله از پیش فروش پروژه مرحله پذیره نویسی می گویند. 

تصویر اعضای تعاونی

اعضای اصلی تعاونی چه کسانی هستند

خریداران و سرمایه گذارانی که در مرحله پذیره نویسی به پروژه ورود می کنند و مستقیماً و بدون واسطه خرید خود را از تعاونی و کارگزاران رسمی مثل کارگزاری فرامسکن انجام می دهند صاحب امتیاز و عضو اصلی تعاونی محسوب می شوند که خودشان هزینه ای بابت حق امتیاز پروژه پرداخت نمی کنند اما پس از مدتی در صورتی که تصمیم فروش واحد یا واحد های خود را داشته باشند علاوه بر دریافت تمام پولی که تا آن لحظه پرداخت کرده اند مبلغی را به عنوان حق امتیاز دریافت می کنند. لازم به ذکر است میزان ارزش حق امتیاز به عواملی همچون میزان پیشرفت پروژه بستگی دارد.

تصویر پیش فروش

پیش فروش چیست

به عملیاتی که خریدار و یا سرمایه گذارار برای خرید ملک و یا پروژه خود پول را به صورت اقساطی و طی چند مرحله پرداخت میکند پیش خرید گفته میشود و زمانی که از طرف سازنده و یا پیمانکار پروژه سرمایه مورد نیاز عملیات اجرایی پروژه در چند مرحله و با توجه به پیشرفت کار از سرمایه گذار گرفته شود اصطلاحا پیش فروش انجام شده

پذیره نویسی پروژه رومنس

پروژه رومنس هم اکنون در مرحله پذیره نویسی قرار دارد و از آنجا که تعداد واحد ها محدود است ابتدا واحد های بزرگتر به اتمام می رسند که در این پروژه پذیره نویسی واحد های ۱۰۰ متری به اتمام رسیده ولی باقی واحد ها برای پذیره نویسی موجود می باشد. البته بعد از پایان پذیره نویسی خریدار یا سرمایه گذار می توانند آپارتمان های رومنس را از اعضای اولیه تعاونی خریداری کند و حق امتیاز پروژه را نیز به آنها پرداخت نماید.

امتیاز پروژه رومنس

همانطور که می دانیم پس از گذشت از هر مرحله از ساخت یعنی، اسکلت، دیوارچینی، نازک کاری و… ارزش امتیاز آن پروژه بالاتر می رود. اگر به جداول شرایط خرید پروژه رومنس از سال 1400 تا اردیبهشت سال 1401 نگاهی داشته باشیم به وضوح شاهد رشد و افزایش چشمگیر قیمت واحدهای رومنس خواهیم بود. و این موضوع خود تضمینی بر سرمایه گذاری پرسود و آینده ی روشن این پروژه می باشد.

درباره تعاونی توسعه مسکن همت پروژه رومنس

تعاونی توسعه مسکن همت با شماره ثبت ۵۶۲۳۰۳ یکی از معتبر ترین تعاونی ها و سازندگان منطقه ۲۲ تهران است که با وجود اینکه تازه تاسیس است اما توسط هیئت مدیره ای با تجربه و پر تلاش اداره می شود و تا کنون توانسته پروژه های موفق بسیاری را در کارنامه خود با موفقیت به ثبت برساند از جمله پروژه پارسیا و برج های برلیان ۱ و ۲.

پروژه رومنس وزارت دفاع 

پروژه ی رومنس مربوط به هوافضای شهید همت بوده و به طور مستقیم زیر نظر وزارت دفاع نیست اما تمامی پرسنل این پروژه از کارکنان وزارت دفاع هستند و از این جهت می توان گفت این پروژه غیر مستقیم زیر مجموعه وزارت دفاع می باشد.

تعاونی توسعه همت
تصویر خاک برداری ستین

پیشرفت پروژه رومنس

هم اکنون پروژه رومنس در مرحله پذیره نویسی و قبل از گود برداری بوده کارهای اداری آن در حال انجام شدن است.

تصویر زمان تحویل ستین

زمان تحویل پروژه رومنس

زمان تحویل پروژه رومنس ۳۶ تا ۴۸ ماه بعد از زمان گود برداری

 

کارگزاری رسمی پروژه رومنس

با توجه به اینکه تمامی انبوه سازان و سازندگان کشور طبق دستور وزارت تعاون باید تمامی امور واگذاری ها و فروش واحدها های مسکونی_اداری_تجاری و… را از طریق تعاونی ها انجام دهند  و در برخی موارد خود تعاونی ها اقدام به ساخت برج می‌کنند که یکی از این تعاونی ها تعاونی توسعه مسکن همت است که این تعاونی ساخت و اجرای پروژه رومنس را بر عهده دارد. تمامی حقوق واگذاری و فروش آپارتمان های پروژه رومنس از طریق تعاونی توسعه مسکن همت انجام می شود و البته تعاونی نیز به کارگزاران رسمی خود نمایندگی تمام حقوق خود را داده است که امور پیش فروش، پذیره نویسی و واگذاری دفترچه مالکیت به اعضای تعاونی در این کارگزاری ها صورت می پذیرد.

توجه: خریداران و سرمایه گذاران عزیز هنگام خرید و سرمایه گذاری آپارتمان های آرین سازه حتما به کارگزاران رسمی تعاونی توسعه مسکن همت مراجعه فرمایند در غیر اینصورت عواقب آن به عهده خریدار میباشد

کارگزاری فرامسکن

کارگزاری فرامسکن با بیش از 15 سال سابقه فروش و پیش فروش واحد های مسکونی_اداری_تجاری و همکاری با تعاونی های معتبر منطقه توانسته گام مهم و مؤثری در سرمایه گذاری امن و پرسود برای خریداران و سرمایه گذاران بردارد و با به کارگیری کادری مجرب و سال ها فعالیت موفق اعتماد و رضایت مشتریان بسیاری را جلب نماید.

خریداران و سرمایه گذاران می توانند برای اطلاع از نحوه خرید و شرکت در پذیره نویسی پروژه رومنس با مشاوران ما در فرا مسکن با شماره های زیر تماس حاصل نمایند

مزایای سرمایه گذاری در پروژه رومنس

هم اکنون پروژه های بسیاری در منطقه 22 تهران در حال ساخت است که هر یک دارای مزایا و معایب مختص به خود است که ما به عنوان کاگذاری رسمی در تلاش هستیم که بهترین این پروژه ها را به شما معرفی کنیم تا شما با کمترین هزینه اولیه و در کوتاه ترین فرصت به سود دهی بالایی برسید.

فاکتور های بسیاری در پروژه رومنس وجود دارد که خیال خریداران را از بابت سرمایه گذاری امن، پرسود و آینده دار بودن پروژه راحت می کند که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • سازنده معتبر (توسط تعاونی توسعه مسکن همت) که با رزومه ی بسیار درخشان که در تحویل پروژه های بزرگ و موفق در منطقه 22 و پشتوانه مالی قوی امنیت و سرانجام موفق پروژه رومنس را تضمین می کند
 • نزدیکی به پروزه های بزرگ مانند ایران مال، مجموعه هزارو یک شهر و… که خود  دلیلی بر رشد منطقه در سال های آینده و در نتیجه سوددهی و افزایش قیمت پروژه های بزرگی چون رومنس است
 • دسترسی آسان، مزایای ویژه قراردادی و شرایط پرداخت اقساطی، سود سالانه و … دیگر فاکتور های ارزشمندی پروژه رومنس محسوب می شوند
پروژه رومنس

سؤالات متداول

پروژه رومنس را ۴۸ ماهه تحویل می دهند.
پروژه رومنس دارای 17 طبقه در کل می باشد، که ۱۲ طبقه آن مسکونی می باشد.

دفاتر فروش رسمی و یا اصطلاحاً کارگزاران رسمی آرین سازه تعداد اندکی هستند که برای استعلام می توانید با شماره ی 09122335027 تماس حاصل فرمایید

خریداران می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید با مشاوران ما در کارگزاری فرامسکن (کارگزاری پروژه ستین) تماس بگیرند:

09122335027_09374392359

اطلاعات تماس

برای تماس فوری فرم زیر را تکمیل کنید

مطالب پربازدید

پروژه ستین

پروژه ستین در یکی از بهترین موقعیت های پروژه های مروارید شهر در بین املاک چیتگر قرار دارد. این پروژه دارای تنوع متراژ بالایی است و از واحد ۶۰ متر تا ۱۸۰ متر موجود دارد. پروژه توسط شرکت آرین سازه در حال احداث است .

موقعیت پروژه ستین

پروژه لوکس ستین در 12 بلوک در منطقه ۲۲، بلوار اردستانی واقع شده و دسترسی مستقیم به اتوبان حکیم ، خرازی ( همت ) ، آزادگان و اتوبان تهران کرج ، تهران شمال دارد . این منطقه جزو مناطق طلایی از لحاظ سرمایه گذاری میباشد.

امکانات پروژه ستین

پروژه لوکس ستین از امکانات موقعیتی زیادی برخوردار است. علاوه بر این امکاناتی مانند: زمین بازی چند منظوره، استخر و سونا برای هر بلوک، سالن اجتماعات مختص هر بلوک،تراس قابل چیدمان ، طراحی void و ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.