پروژه مرجان

یکی از بزرگترین و زیبا ترین پروژه های منطقه 22 تهران پروژه مرجان است که متعلق به تعاونی مسکن نیروی دریای ارتش است.
برج مرجان دارای 42 طبقه دو قلو می‌باشد که تنها برج 2 قلو در پهنه سی منطقه چیتگر و یکی از بزرگترین برج های تهران است. پروژه مرجان در زمینی به مساحت 7000 مترمربع بوده که مجهز به آخرین فناوری های روز دنیا می‌باشد. این فناوری که به صورت دمپتک دانمارک ارائه شده است ساختمان را درربرابر زلزله بسیار مقاوم می‌کند.

پروژه مرجان در واحدهای 80، 105، 120، 130 و 150 متری می‌باشد.

مشخصات پروژه مرجان

پروژه مسکونی تجاری مرجان در نزدیکی دریاچه چیتگر توسط یکی از معتبرترین تعاونی های سازنده در منطقه 22 در حال ساخت  است. این پروژه تنها برج دو قلو در پهنه سی منطقه چیتگر می‌باشد و به دلیل موقعیت مکانی بسیار مناسب متقاضیان فراوانی را به سوی خود کشانده است.

ویژگی ها:

 • 2 بلوک 42 طبقه
 • مجموعا 474 واحد
 • واحدهای مسکونی 1 ، 2 و 3 خوابه در 3 متراژ 80 ، 105 ، 120 ، 130 ، 150 متری
 • این پروژه واقع در غرب دریاچه چیتگر، تقاطع اتوبان شهید همدانی و بلوار پژوهش

بررسی نقشه های پروژه مرجان

موقعیت مکانی پروژه مرجان

مرجان کجاست

آدرس پروژه مرجان

تهران، چیتگر، اتوبان شهید همدانی، نبش بلوار پژوهش

دسترسی به پروژه مرجان

بزرگراه های منتهی به پروژه

پروژه مرجان دارای دسترسی مناسبی به بزرگراه های تهران-کرج، شهید همدانی، شهید خرازی و همت می باشد.

مراکز مهم رفاهی

مراکز مهم رفاهی-گردشگری

از جمله مزایای پروژه مرجان نزدیکی و دسترسی آسان به مراکز مهم رفاهی_گردشگری اطراف می باشد که در زیر به برخی از آنها اشاره شده است: ایرانمال_ هزار و یک شهر_ بام لند_پارک جنگلی چیتگر و دریاچه چیتگر 

مترو وردآورد

خطوط مترو- اتوبوسرانی و تاکسیرانی

خطوط مترو وردآورد و چیتگر، خطوط تاکسیرانی و اتوبوسرانی در فاصله ای بسیار نزدیک به مرجان قرار دارند و رفت و آمد را برای ساکنین آسان نموده اند.

امکانات و مزایای پروژه مرجان

امکانات و مزایای رفاهی و سازه ای  

 •  مدیریت هوشمند ساختمان
 • سیستم های اتوماتیک اعلام و اطفای حریق پیشرفته
 • سیستم های هوشمند مانیتورینگ و حفاظت ساختمان
 • سیستم پیشرفته تولید همزمان برق و حرارت (CHP) و یا سیستم های بهینه و بروز رسانی شده تر
 • لابی مجلل
 • انتظار مهمان و ساکنین
 • سالن های ورزشی
 • سالن های مراسم و جشن
 • دفاتر اداری و تجاری
 • بخش حراست، مانیتورینگ و کنترل مجموعه.

مزایای قراردادی پروژه مرجان 

قرارداد پروژه مرجان بندهای زیر را دارا می باشد که شامل موارد زیر است:

 • ذکر متراژ و پلاک ثبتی
 • مشخصات زمین و پروانه ساخت
 • مشخصات پروژه
 • توافق طرفین 
 • مالیات و عوارض
 • روش حل اختلاف
 • تذکرات
 • نحوه فسخ قرارداد

در صورت تمایل به اطلاعات بیشتر از چگونگی قرار داد و مزایای آن میتوانید با کارشناسان فرامسکن تماس بگیرید.

شرایط پرداخت پروژه مرجان

طبق اعلام سازنده برج مرجان (تعاونی مسکن نیرو دریایی ارتش) هزینه تمام شده هر مترمربع برج مسکونی مرجان در اتمام کار و بر اساس اسناد هزینه و درآمدهای ناشی از فروش واحدها، ضریب طبقات و … محاسبه شده و اعلام می‌گردد که با شرایط فعلی ( قیمت اقلام ، مصالح و تجهیزات در سال ۹۹) این مبلغ حدود متری ۸ تا ۱۰ میلیون تومان برآورد می‌گردد.

پرداخت نقدی توسط اعضا جهت اقساط ساخت که هر ۲ماه متناسب به متراژ واحدها بین ۳۰ تا ۸۰ میلیون تومان مختلف است که ۶۰% هزینه ها را در بر می‌گیرد، تقریبا مبلغ ۲۲۰ تا ۵۰۰ میلیون بسته به متراژ واحد خریداری شده است.

وام ۷درصد با بازپرداخت ۷ ساله که ۳۵% هزینه ها را در بر می‌گیرد.

وام بدون بهره به مبلغ ۲۵% هزینه ها با بازپرداخت ۳ ساله که شروع اقساط از بعد تحویل کلید واحدها می‌باشد. البته سرمایه گذاران و پیش خریداران برای خرید و ورود به پروژه باید این نکته رو در نظر بگیرند که جدا از مبالغ ساخت میباست حق امتیاز عضو اصلی پروژه را نیز در ابتدا خریداری نمایند.

موارد مهم قرارداد

 • اعطا سند تفکیکی به اعضا 
 • ذکر تمامی مصالح مصرفی در قرارداد
 • ثبت قرارداد پروژه در دفتر اسناد رسمی
 • وجود متراژ های متنوع در پروژه مرجان و ذکر آنها در متن قرار داد همراه با پلاک ثبتی

نکات مهم قراردادی

 • خریدار یا سرمایه گذار باید دقت داشته باشد پس از هر بار پرداخت دفترچه مالکیت باید توسط مدیریت امضا شده و دارای مهر برجسته شرکت باشد
 • خریداران می بایست واریزی های خود را به شماره حساب های موجود در جداول انجام دهند و از واریز به حساب غیره بپرهیزند
 • تمامی قیمت های ذکر شده در جداول به صورت علی الحساب بوده و با توجه به افزایش قیمت مصالح و … با اندکی رشد و افزایش همراه خواهد بود.

پذیره نویسی و پیش فروش پروژه مرجان

تعاونی پروژه مرجان (تعاونی مسکن نیروی دریایی ارتش) مانند هر تعاونی دیگری برای شروع ساخت و فراهم کردن هزینه های پروژه احتیاج به جذب سرمایه و سرمایه گذار دارد، لذا تعاونی در این مرحله اقدام به پیش فروش پروژه و جذب اعضای اولیه و صدور دفترچه مالکیت برای سرمایه گذاران میکند. به این مرحله از پیش فروش پروژه مرحله پذیره نویسی می گویند.

تصویر اعضای تعاونی

اعضای تعاونی

خریداران و سرمایه گذارانی که در مرحله پذیره نویسی به پروژه ورود می کنند و مستقیماً و بدون واسطه خرید خود را از تعاونی و کارگزاران رسمی مثل کارگزاری فرامسکن انجام می دهند صاحب امتیاز و عضو اصلی تعاونی محسوب می شوند که خودشان هزینه ای بابت حق امتیاز پروژه پرداخت نمی کنند اما پس از مدتی در صورتی که تصمیم فروش واحد یا واحد های خود را داشته باشند علاوه بر دریافت تمام پولی که تا آن لحظه پرداخت کرده اند مبلغی را به عنوان حق امتیاز دریافت می کنند. لازم به ذکر است میزان ارزش حق امتیاز به عواملی همچون میزان پیشرفت پروژه بستگی دارد.

تصویر پیش فروش

پیش فروش

به عملیاتی که خریدار و یا سرمایه گذارار برای خرید ملک و یا پروژه خود پول را به صورت اقساطی و طی چند مرحله پرداخت میکند پیش خرید گفته میشود و زمانی که از طرف سازنده و یا پیمانکار پروژه سرمایه مورد نیاز عملیات اجرایی پروژه در چند مرحله و با توجه به پیشرفت کار از سرمایه گذار گرفته شود اصطلاحا پیش فروش انجام شده

پذیره نویسی پروژه مرجان  

پذیره نویسی پروژه مرجان چیتگر هم اکنون به اتمام رسیده است و سرمایه گذارانی که در این مرحله اقدام به خرید کردند در صورتی که تا پایان مراحل ساخت پروژه در ان بمانند از مزایای زیر بهره مند خواهند شد:

 • برخورداری از حق امتیاز که هیچ هزینه ای را برای آن پرداخت نمی کنند
 • برخورداری از حق انتخاب واحد در صورت خوش حسابی

حال که پذیره نویس پروژه مرجان به پابن رسیده است خریداران می بایست از اعضای اولیه خرید خود را انجام دهند و از پرداخت واریزی اولیه + اقساط پرداخت شده تا آن زمان  + حق امتیاز پروژه نسبت به انتقال دفترچه در تعاونی سازنده اقدام نمایند.

امتیاز پروژه مرجان

همانطور که می دانیم پروژه مرجان در مرحله دیوار چینی است و اگر هم اکنون نیز امتیاز پروژه مرجان را خریداری کنید با گذشت هر مرحله از کار ارزش امتیاز شما نیز افزایش می‌یابد و از آنجایی که موقعیت مکانی پروژه مرجان بسیار عالی بوده  و دسترسی آن به مراکز رفاهی، تفریحی و همچنین مترو آسان می‌باشد آینده بسیار درخشانی در انتظار این منطقه بوده و بهترین محیط برای سرمایه گذاری است.

درباره تعاونی مسکن نیروی دریایی ارتش

تعاونی مسکن معاونت مهندسی و پدافند غیر عامل نیروی دریایی در آذرماه سال ۱۳۹۲ تاسیس شد. که یکی از معتبرترین تعاونی های منطقه 22 تهران می‌باشد و دارای رزومه بسیار شکوه مندی بوده و از آنجایی زیر نظر مستقیم نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران می‌باشد خیال تمامی سرمایه گذاران این پروژه را آسوده می‌کند.

تعاونی مسکن نیروی دریایی ارتش در تیرماه سال ۱۳۹۲ اقدام به ساخت پروژه ۴۲ طبقه دو قلو مرجان در مجموعه شهرک مسکونی چیتگر، پهنه نارنجستان کرد.

نیروی دریایی
پیشرفت پروژه مرجان

پیشرفت پروژه مرجان

پروژه مرجان در مرحله دیوار چینی است
برج مرجان

زمان تحویل پروژه مرجان

تحویل پروژه مرجان در سال ۱۴۰۲ خواهد بود.

کارگزاری رسمی پروژه مرجان

با توجه به اینکه تمامی انبوه سازان و سازندگان کشور طبق دستور وزارت تعاون باید تمامی امور واگذاری ها و فروش واحدها های مسکونی_اداری_تجاری و… را از طریق تعاونی ها انجام دهند  و در برخی موارد خود تعاونی ها اقدام به ساخت برج می‌کنند که یکی از این تعاونی ها تعاونی مسکن نیروی دریایی ارتش است که این تعاونی ساخت و اجرای پروژه مرجان را بر عهده دارد. تمامی حقوق واگذاری و فروش آپارتمان های پروژه مرجان از طریق تعاونی مسکن نیروی دریایی ارتش انجام می شود و البته تعاونی نیز به کارگزاران رسمی خود نمایندگی تمام حقوق خود را داده است که امور پیش فروش، پذیره نویسی و واگذاری دفترچه مالکیت به اعضای تعاونی در این کارگزاری ها صورت می پذیرد.

توجه: خریداران و سرمایه گذاران عزیز هنگام خرید و سرمایه گذاری برج مرجان حتما به کارگزاران رسمی تعاونی مسکن نیروی دریایی ارتش مراجعه فرمایند در غیر اینصورت عواقب آن به عهده خریدار میباشد

کارگزاری فرامسکن

کارگزاری فرامسکن با بیش از 15 سال سابقه فروش و پیش فروش واحد های مسکونی_اداری_تجاری و همکاری با تعاونی های معتبر منطقه توانسته گام مهم و مؤثری در سرمایه گذاری امن و پرسود برای خریداران و سرمایه گذاران بردارد و با به کارگیری کادری مجرب و سال ها فعالیت موفق اعتماد و رضایت مشتریان بسیاری را جلب نماید.

خریداران و سرمایه گذاران می توانند برای اطلاع از نحوه خرید و شرکت در پذیره نویسی پروژه مرجان با مشاوران ما در فرا مسکن با شماره های زیر تماس حاصل نمایند

مزایای سرمایه گذاری در پروژه مرجان

در حال حاضر پروژه های بسیاری در منطقه 22 تهران توسط سازندگان متعدد در حال ساخت هستند. هدف ما در فرامسکن این است که پروژه ای را به خریداران معرفی کنیم که با کم ترین میزان سرمایه اولیه بتواند بیشترین میزان سوددهی را داشته باشد.

فاکتور های بسیاری در پروژه مرجان وجود دارد که خیال خریداران را از بابت سرمایه گذاری امن، پرسود و آینده دار بودن پروژه راحت می کند که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • سازنده معتبر (تعاونی مسکن نیروی دریایی ارتش) که با رزومه ی درخشان خود در تحویل پروژه های موفق و بزرگ در منطقه 22 و پشتوانه مالی قوی امنیت و سرانجام موفق پروژه مرجان را تضمین می کند.
 • نزدیکی به پروزه های بزرگ مانند ایران مال، مجموعه هزارو یک شهر و… که خود  دلیلی بر رشد منطقه در سال های آینده و در نتیجه سوددهی و افزایش قیمت پروژه های بزرگی چون مرجان است
 • دسترسی آسان، مزایای ویژه قراردادی و شرایط پرداخت اقساطی، سود سالانه و… دیگر فاکتور های ارزشمندی پروژه مرجان محسوب می شوند.
برج مرجان

سؤالات متداول

بله پروژه مرجان، پروژه هوشمندی است که دارای سیستم bms می باشد.

بله پروژه مرجان برجی ضد زلزله است

پروژه مرجان برجی ۴۲ طبقه است.که اولین برج سازه فلزی ایران می باشد.
یک برج دو قلو می باشد که از ۳ طبقه متصل و ۴ طبقه منفصل است و در کل دارای ۴۲ طبقه برج می باشد.
وام پروژه مرجان از ۲۲۰ میلیون تا ۴۰۰ میلیون است.
وام پروژه ۷ ساله با سود ۸ درصد است.
پروژه مرجان دارای ۲ دفترچه مالکیت است که یک دفترچه داخل تعاونی و دفترچه دیگر آن نزد صاحب امتیاز است. در زمان انتقال یک مبایعه نامه داخل املاک نوشته می شود. و پس از کسب استعلام از تعاونی به دفتر اسناد رسمی رفته و وکالت و اقرار انجام می گیرد و بعد از طی این مراحل داخل تعاونی نقل و انتقال صورت می گیرد.
این برج به صورت 2 قلو در حال ساخت می باشد و دارای 42 طبقه است که 35 طبقه آن مسکونی ، 1 طبقه تجاری و 1 طبقه لابی و 5 طبقه منفی می باشد. همانطور در شکل مشخص است این برج در سه نقطه متصل است و 4 بخش منفصل دارد تعداد طبقات هر بخش متصل 12 طبقه می باشد و هر بخش منفصل 23 طبقه دارد در هر طبقه هر بال این برج 7 واحد موجود است و مجموع واحدهای این برج 474 واحد است.

 برای استعلام دفاتر فروش رسمی پروژه مرجان می توانید با شماره  09122335027 تماس حاصل فرمایید

خریداران می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید با مشاوران ما در کارگزاری فرامسکن (کارگزاری پروژه مرجان) تماس بگیرند:

09122335027_09374392359

اطلاعات تماس

برای تماس فوری فرم زیر را تکمیل کنید

مطالب پربازدید

موقعیت پروژه ستین

پروژه لوکس ستین آرین سازه در منطقه ۲۲، بلوار اردستانی نبش 4 راه دانش واقع شده و دارای دسترسی مستقیم به اتوبان حکیم، خرازی (همت)، آزادگان و اتوبان تهران کرج می باشد .این منطقه جزو مناطق طلایی برای سرمایه گذاری محسوب می شود.

امکانات پروژه ستین

پروژه ستین آرین سازه از امکانات رفاهی_سازه ای_قراردادی متعددی برخوردار است. برخی از امکانات رفاهی این پروژه شامل: زمین بازی چند منظوره، استخر و سونا برای هر بلوک، سالن اجتماعات مختص هر بلوک، مهدکودک، کارواش و... می باشد.

قیمت پروژه ستین

پروژه ستین علاوه بر امکانات فوق العاده ی رفاهی_سازه ای_قراردادی، با فراهم کردن شرایط پرداخت اولیه ی دومرحله ای و اقساطی برای سرمایه گذاران نسبت به تمامی برج ها و آپارتمان های مشابه که در منطقه 22 در حال ساخت هستند برتری دارد.

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.