قیمت پروژه پدافند ارتش

قیمت گذاری در پروژه هایی مانند پدافند ارتش که توسط انبوه سازان ساخته می شود به دست تعاونی ها می باشد و قیمت را در ابتدا آنها مشخص می کنند ولی بعد از واگذاری به اعضای اصلی و گذشت زمان به قیمت و ارزش اولیه پروژه، ارزش امتیاز نیز افزوده می شود که این امتیاز هر سهم را بازار مشخص می کند. 

خرید امتیاز پروژه پدافند هوایی ارتش

پروژه پدافند هوایی ارتش در زمینی به مساحت 225000 متر مربع در حال ساخت است. این پروژه شامل 2 برج 32 و 40 طبقه است و در پهنه C  شهرک چیتگر واقع شده است. لازم به ذکر است برج های پدافند ارتش به صورت مشارکتی توسط شرکت آرین سازه و تعاونی مسکن پدافند هوایی ارتش در حال ساخت است و سهم مشارکت بین آنها 60% سهم سازنده (آرین سازه) و 40% سهم تعاونی مسکن می باشد.  لذا خریداران یا سرمایه گذاران برای خرید امتیاز این پروژه هم می توانند به تعاونی مسکن ارتش مراجعه نمایند هم به آرین سازه که البته تفاوت هایی بین آنها وجود دارد:

1- خرید از تعاونی ارتش

با توجه به پایان مهلت پذیره نویسی خریداران می بایست برای ورود به پروژه حق امتیاز آن را اعضای اولیه تعاونی خریداری نمایند که به این صورت می باشد: پرداخت 46 میلیون واریزی اولیه+اقساط پرداخت شده تا کنون+حق امتیاز به عضو اولیه و سپس گرفتن وکالت نامه از وی و مراجعه به تعاونی ارتش برای انتقال دفترچه مالکیت.

2- خرید از آرین سازه

برای خرید حق امتیاز پروژه پدافند ارتش از اعضای اولیه باید همانطور که پیش تر ذکر کردیم خریدار پس از پرداخت مبلغ مورد نظر به عضو اولیه و گرفتن وکالت نامه از وی این بار به تعاونی آرین سازه یا کارگزاری رسمی آن یعنی کارگزاری هاکان مراجعه کرده و نسبت به انتقال دفترچه اقدام نماید.

آرین سازه دارای 2 دفترچه آبی و طلایی است که فرق قیمت آنها بین 150 تا 200 میلیون تومان می باشد. علاوه بر آن دفترچه طلایی برتری هایی دارد از جمله:

1_جریمه دیر کرد: به ازای هر ماه دیر کرد در تحویل پروژه مبلغ 1 تا 3 میلیون تومان جریمه در نظر گرفته شده است.

2_ امکان انتخاب واحد ها و ذکر متراژ دقیق آن ها

و قرار بر این است در آینده ای نزدیک همه ی دفترچه های آبی که در دست مردم است جمع آوری شده و معاملات فقط با دفترچه طلایی انجام شود.

قیمت گذاری در پروژه پدافند ارتش

دفترچه های پروژه پدافند ارتش به صورت سهامی و هر سهم شامل (60 متر مسکونی+1 متر تجاری) می باشد که خریدار برای داشتن یک یا چند واحد می بایست 2 یا چند سهم را خریداری کند.

برای اعضای اولیه 812 دفترچه صادر شده بود که حدود 70 درصد آنها انتخاب واحد کرده اند و از بین این افراد کسانی که قصد فروش دارند قیمت سهمشان به این صورت محاسبه می شود:

  •  برای افرادی که انتخاب واحد کرده بودند، 46 میلیون واریزی اولیه+اقساط پرداخت شده تا کنون+امتیاز= 17 تا 22 میلیون تومان به ازای هر مترمربع (بسته به طبقات مشخص می شود)
  • و برای افرادی که هنوز انتخاب واحد نکرده اند و قصد فروش سهم خود را دارند قیمت برای هر 60_65 مترمسکونی+1متر تجاری حدودا بین 850 تا 1 میلیارد و200 میلیون تومان محاسبه می شود.

نکاتی که هنگام انتقال دفترچه باید به آن توجه شود

  • هنگام واگذاری دفترچه  اطمینان حاصل شود دفترچه یمالکیت در توقیف دادگاه  برای امور حقوقی مانند مهریه و… نباشد.
  • به خوش حساب بودن مالک قبلی توجه فرمایید چرا که میزان خوش حسابی مالک دفترچه در حق انتخاب واحد تأثیرگزار است.

خرید از آرین سازه مطمئن تر است یا تعاونی مسکن ارتش؟

از آنجا که سهم سازنده (آرین سازه) و کارفرما (تعاونی مسکن ارتش) هر دو از یک پروژه است و این پروژه هم اکنون در حال ساخت است لذا هیچ فرقی ندارد که خریدار از کدام تعاونی خرید کند فقط در میزان مبلغ اولیه و پرداختی ها ممکن است با یکدیگر تفاوت داشته باشند.

بررسی رشد قیمت در پروژه پدافند ارتش

پرژه پدافند که به صورت مشارکتی بین آرین سازه و تعاونی ارتش می باشد از جمله پروژه های معتبر منطقه 22 در پهنه C چیتگر است که در آن از متریال درجه یک و نقشه سایت بسیار خوبی استفاده شده.

با توجه به ساخت با کیفیت و وجود مواردی چون: نزدیکی به مراکز مهم رفاهی، تجاری، گردشگری مانند ایران مال، دریاچه چیتگر، مجموعه هزار و یک شهر، بیمارستان ها، مراکز آموزش عالی، خطوط مسافربری و… و همچنین تأمین امنیت سرمایه گذاری و از طرفی رزومه درخشان آرین سازه می توان پیش بینی کرد در آینده ای نزدیک قیمت هر متر مربع از واحد های آماده این برج ها چندین برابر قیمت پیش خرید آن خواهد شد.

اطلاعات تماس

برای تماس فوری فرم زیر را تکمیل کنید

پروژه های دیگر

پروژه نیکان

پروژه نیکان

پروژه نیکان یکی از پروژه های متعلق به وزارت دفاع است که تعاونی مسکن ثمین کار ساخت آن را برعهده دارد .پروژه نیکان دارای ۴ بلوک ۱۲ طبقه ای می باشد.

پروژه برج مرجان

برج مرجان

پروژه مرجان واقع در بلوار پژوهش، یکی از بزرگترین پروژه های منطقه 22 تهران است که زیر نظر نیروی دریایی ارتش در حال ساخت می باشد

پروژه ستین

پروژه ستین

مساحت 15 هزار متر مربع در 12 بلوک 12 طبقه که مجموعا 1150 واحد می باشد، بنا خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.