پروژه نیکان

یکی از بزرگترین پروژه های مسکونی تجاری منطقه 22 تهران پروژه نیکان است که توسط تعاونی مسکن ثمین اجرای دقیق که خود زیر مجموعه صنایع دفاع است، درحال ساخت می‌باشد.

این پروژه در زمینی به مساحت 19300 در حال احداث است که زمان پذیره نویسی آن از تاریخ اردیبهشت 1398 شروع شده است. 

مشخصات پروژه نیکان

پروژه نیکان یکی از پروژه های متعلق به وزارت دفاع است که تعاونی مسکن ثمین کار ساخت آن را برعهده دارد . پروژه نیکان دارای 4 بلوک 12 طبقه ای می باشد.این پروژه مسکونی شامل یک برج 22 طبقه است که در منطقه 22 تهران و در جوار دریاچه چیتگر در حال احداث و بهره برداری است.

ویژگی ها :

  • دسترسی راحت به مترو
  • دسترسی به راه های اصلی:اتوبان خرازی،اتوبان حکیم،تهران -کرج و آزادگان
  • نزدیکی برج های مسکونی به:شهربازی هزار و یک شهر ،دریاچه زیبای چیتگر ،مرکز خرید ایران مال

موقعیت مکانی پروژه نیکان

مروارید شهر

آدرس پروژه نیکان

بزرگراه شهید خرازی-بلوار اردستانی-خیابان دانش-شهرک مروارید شهر

راه های دسترسی به پروژه نیکان

بزرگراه های منتهی به پروژه

پروژه نیکان دارای دسترسی مناسبی به بزرگراه های تهران-کرج، آزداگان، شهید همدانی، شهید خرازی و همت می باشد.

مراکز مهم رفاهی

مراکز مهم رفاهی-گردشگری

از جمله مزایای پروژه نیکان نزدیکی و دسترسی آسان به مراکز مهم رفاهی_گردشگری اطراف می باشد که در زیر به برخی از آنها اشاره شده است: ایرانمال_ هزار و یک شهر_ بام لند_پارک جنگلی چیتگر و دریاچه چیتگر 

مترو وردآورد

خطوط مترو- اتوبوسرانی و تاکسیرانی

پروژه مسکونی-تجاری نیکان دارای دسترسی مناسبی به بزرگراه های همت، حکیم، تهران-کرج و خرازی می باشد.

امکانات و مزایای پروژه نیکان

امکانات و مزایای رفاهی و سازه ای  

 • پارکینگ و انباری برای تمام واحدها و امکان خرید پارکینگ مازاد و همچنین وجود پارکینگ مهمان در مجموعه
 • ۶ لاین آسانسور باربر و نفربر در هر بلوک
 • سالن بازی کودکان
 • سالن ورزشی بزرگسال
 • لابی شیک و مجلل
 • سالن اجتماعات
 • دارای سرمایش و گرمایش چیلر
 • کارواش
 • محوطه سازی با بهترین متریال ها
 • فضای سبز
 • دسترسی سریع به ایستگاه مترو، خطوط اتوبوسرانی و تاکسیرانی

مزایای قراردادی پروژه ستین 

قرارداد پروژه نیکان بندهی زیر را دارا می باشد که شامل موارد زیر است:

 • ذکر متراژ و پلاک ثبتی
 • مشخصات زمین و پروانه ساخت
 • مشخصات پروژه
 • مالیات و عوارض
 • روش حل اختلاف
 • تذکرات
 • نحوه فسخ قرارداد

شرایط پرداخت پروژه نیکان

قیمت ساخت در پروژه نیکان 7 میلیون تومان است که با هزینه 5 میلیون تومانی قیمت زمین، جواز و تراکم مجموعا متری 12 میلیون تومان است.

که شما میتوانید حدودا 45 درصد مبلغ را به صورت نقدی و باقی آن را طی اقصاد 40 ماهه پرداخت کنید. و به همین راحتی با کمترین هزینه و به صورت قسطی در مکانی زیبا با آب و هوای مناسب و همچنین دارای موقعیت مکانی عالی صاحب خانه شوید.

فاز دوم پروژه نیکان

قیمت زمین، جواز، تراکم و امتیاز در فاز دوم پروژه نیکان  متری ۵ میلیون و پانصد هزار تومان است.

و البته دارای وامی حدودا ۳۰۰ الی ۴۰۰ میلیون تومان که در دست پیگیری می باشد. که در حال حاظر مبلغ ۶۰ میلیون تومان از بانک رسالت کارسازی خواهد شد.

واحدهای پروژه نیکان دارای دفترچه مالکیت می‌باشند که توسط تعاونی صادر شده است. و جهت نقل و انتقال نیز زیر نظر تعاونی ثمین اجرای دقیق انجام می شود و انتخاب طبقه ی بر اساس خوش حسابی شما در پرداخت اقصاد در انتهای پروژه مشخص می‌شود.

موارد مهم قرارداد

 • اعطا سند تفکیکی به اعضا
 • ثبت قرارداد پروژه در دفتر اسناد رسمی
 • تأیید دفترچه تعاونی مسکن ثمین اجرای دقیق از سوی سازمان انبوه سازان کشور
 • وجود متراژ های متنوع در پروژه نیکان و ذکر آنها در متن قرار داد همراه با پلاک ثبتی

نکات مهم قراردادی

 • خریدار یا سرمایه گذار باید دقت داشته باشد پس از هر بار پرداخت دفترچه مالکیت باید توسط مدیریت امضا شده و دارای مهر برجسته شرکت باشد
 • خریداران می بایست واریزی های خود را به شماره حساب های موجود در جداول انجام دهند و از واریز به حساب غیره بپرهیزند
 • تمامی قیمت های ذکر شده در جداول به صورت علی الحساب بوده و با توجه به افزایش قیمت مصالح و … با اندکی رشد و افزایش همراه خواهد بود.

پذیره نویسی و پیش فروش پروژه نیکان

برای شروع به ساخت پروژه های بزرگ همچون پروژه نیکان جهت به دست آوردن هزینه های پروژه نیاز به سرمایه و جذب سرمایه گذاران می‌باشد که تعاونی ها برای بدست آوردن سرمایه در این مرحله اقدام به پیش فروش پروژه های پروژه های خود می‌کنند و اعضای اولیه را جذب می‌کنند و برای آن ها دفترچه ماکیت می‌دهند. به این مرحله از پیش فروش پروژه مرحله پذیره نویسی گویند.

تصویر اعضای تعاونی

اعضای اصلی تعاونی چه کسانی هستند

خریداران و سرمایه گذارانی که در مرحله پذیره نویسی به پروژه ورود می کنند و مستقیماً و بدون واسطه خرید خود را از تعاونی و کارگزاران رسمی مثل کارگزاری فرامسکن انجام می دهند صاحب امتیاز و عضو اصلی تعاونی محسوب می شوند که خودشان هزینه ای بابت حق امتیاز پروژه پرداخت نمی کنند اما پس از مدتی در صورتی که تصمیم فروش واحد یا واحد های خود را داشته باشند علاوه بر دریافت تمام پولی که تا آن لحظه پرداخت کرده اند مبلغی را به عنوان حق امتیاز دریافت می کنند. لازم به ذکر است میزان ارزش حق امتیاز به عواملی همچون میزان پیشرفت پروژه بستگی دارد.

تصویر پیش فروش

پیش فروش چیست

به عملیاتی که خریدار و یا سرمایه گذارار برای خرید ملک و یا پروژه خود پول را به صورت اقساطی و طی چند مرحله پرداخت میکند پیش خرید گفته میشود و زمانی که از طرف سازنده و یا پیمانکار پروژه سرمایه مورد نیاز عملیات اجرایی پروژه در چند مرحله و با توجه به پیشرفت کار از سرمایه گذار گرفته شود اصطلاحا پیش فروش انجام شده

پذیره نویسی پروژه نیکان

پروژه نیکان دارای دو فاز 1 و 2 است که پذیره نویسی فاز 1 آن در سال 1398 شروع شد و پذیره نویسی  پروژه نیکان فاز دو نیز از سال 1399 تا 1400 به طول انجامید .

حال اگر شما به دنبال سرمایه گذاری در این پروژه هستید می‌توانید واحد مسکونی یا تجاری خود را از اعضای اولیه پروژه خریداری کنید. که این انقال مالکیت در دفاتر تعاونی ها یا کارگذاری ها انجام شده و خیال شما را از هر گونه کلاه برداری آسوده می‌کند.

امتیاز پروژه نیکان

همانطور که می دانیم گود برداری پروژه برج های نیکان منطقه 22 تهران آغاز شده است و در هر مرحله از ساخت یعنی، اسکلت، دیوارچینی، نازک کاری و… ارزش امتیاز آن بالاتر می رود. اگر به جداول شرایط خرید پروژه  تعاونی مسکن ثمین اجرای دقیق از سال 1400 تا اردیبهشت سال 1401 یعنی زمان شروع خاک برداری نگاهی داشته باشیم به وضوح شاهد رشد و افزایش چشمگیر قیمت واحدهای نیکان خواهیم بود. و این موضوع خود تضمینی بر سرمایه گذاری پرسود و آینده ی روشن این پروژه می باشد.

درباره شرکت تعاونی مسکن ثمین اجرای

شرکت تعاونی مسکن ثمین اجرای دقیق که از تعاونی های زیرمجموعه سازمان صنایع هوا و فضای وزارت دفاع است ساخت پروژه مسکونی نیکان را در منطقه ۲۲ تهران برعهده دارد. این تعاونی از سال ۱۳۷۰ فعالیت خود را آغاز نموده و ضمن عضویت در اتحادیه تعاونی های نمونه رساء، رزومه ای درخشان از ساخت و تحویل بیش از ۴ هزار واحد در منطقه را نیز در کارنامه ۳۰ سال فعالیت خود به ثبت رسانده است.
نمونه ای از رزومه تعاونی:
* ساخت بیش از ۳۰۰۰ واحد شهرک نمونه منطقه ۲۲
* ساخت برج های پارسیا در شمال دریاچه
* ساخت در شهرک نفت اشرفی اصفهانی
* ساخت پروژه تجاری اداری آرتمیس
* ساخت بیش از ۱۴۰ واحد ویلایی در تنکابن

تعاونی مسکن ثمین اجرای دقیق
پیشرفت پروژه نیکان

پیشرفت پروژه نیکان

با توحه به سرعت بالایی که پروژه نیکان دارد در حال حاظر فنس کشی و تجهیزکارگاه انجام شده است. و انتهای گودبرداری می باشد.

تصویر زمان تحویل ستین

زمان تحویل پروژه نیکان

زمان تحویل پروژه مسکونی و لوکس نیکان از طرف شرکت سازنده آبان 1403 اعلام شده است که به ترتیب اولویت خوش حسابی خریداران در پرداخت اقساط به آنان واگذار می گردد.

کارگزاری رسمی پروژه نیکان

با توجه به اینکه تمامی انبوه سازان و سازندگان کشور طبق دستور وزارت تعاون باید تمامی امور واگذاری ها و فروش واحدها های مسکونی_اداری_تجاری و… را از طریق تعاونی ها انجام دهند. اما در برخی از مواقع خود تعاونی ها اقدام به ساخت یک پروژه می‌دهند و تعاونی نیز به کارگزاران رسمی خود نمایندگی تمام حقوق خود را داده است که امور پیش فروش، پذیره نویسی و واگذاری دفترچه مالکیت به اعضای تعاونی در این کارگزاری ها صورت می پذیرد.

توجه: خریداران و سرمایه گذاران عزیز هنگام خرید و سرمایه گذاری آپارتمان های تعاونی مسکن ثمین اجرای دقیق حتما به کارگزاران رسمی شرکت تعاونی مسکن ثمین اجرای دقیق مراجعه فرمایند در غیر اینصورت عواقب آن به عهده خریدار میباشد

کارگزاری فرامسکن

کارگزاری فرامسکن با بیش از 15 سال سابقه فروش و پیش فروش واحد های مسکونی_اداری_تجاری و همکاری با تعاونی های معتبر منطقه توانسته گام مهم و مؤثری در سرمایه گذاری امن و پرسود برای خریداران و سرمایه گذاران بردارد و با به کارگیری کادری مجرب و سال ها فعالیت موفق اعتماد و رضایت مشتریان بسیاری را جلب نماید.

خریداران و سرمایه گذاران می توانند برای اطلاع از نحوه خرید پروژه نیکان با مشاوران ما در فرا مسکن با شماره های زیر تماس حاصل نمایند

مزایای سرمایه گذاری در پروژه نیکان

پروژه های بسیار زیادی در منطقه 22 تهران در حال احداث و حتی تکمیل شده وجود دارد که ما وظیفه خود می‌دانیم به عنوان کارگذاری رسمی تعاونی مسکن ثمین اجرای دقیق بهترین این پروژه ها را از نظر کیفیت و قیمت به شما معرفی کنیم تا با حداقل موجودی صاحب واحد مسکونی شوید.

فاکتور های بسیاری در پروژه نیکانوجود دارد که خیال خریداران را از بابت سرمایه گذاری امن، پرسود و آینده دار بودن پروژه راحت می کند و این پروژه را نسبت به سایر پروژه ها متمایز کند که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • سازنده معتبر (تعاونی مسکن ثمین اجرای دقیق) که با رزومه ی درخشان خود در تحویل پروژه های موفق و بزرگ در منطقه 22 و پشتوانه مالی قوی امنیت و سرانجام موفق پروژه نیکان را تضمین می کند
 • نزدیکی به پروزه های بزرگ مانند ایران مال، مجموعه هزارو یک شهر و… که خود  دلیلی بر رشد منطقه در سال های آینده و در نتیجه سوددهی و افزایش قیمت پروژه های بزرگی چون نیکان است
 • دسترسی آسان، مزایای ویژه قراردادی و شرایط پرداخت اقساطی، سود سالانه و خسارت تحویل و… دیگر فاکتور های ارزشمندی پروژه نیکان محسوب می شوند

سؤالات متداول

پروژه در دو مرحله صورت می گیرد: مرحله اول: پرداخت هزینه ی زمین، جواز،تراکم و امتیاز می باشد که به صورت اقساطی می توان پرداخت کرد.

مرحله دوم : پروسه ساخت هست که متقاضی طی زمان بندی و جدول پرداختی که از طرف تعاونی مشخص شده ،حداقل هر چهار ماه یکبار اقساط ساخت را با توجه به پیشرفت فیزیکی پروژه به شرکت تعاونی پرداخت می کند.

طبق برنامه و جدول اعلامی تعاونی و زمان بندی که از روز اول مشخص شده است که بسته به قدرت اجرایی سازنده و تعهداتی که از روز اول داده می شود زمان تحویل کلید را مشخص می کند.

واحدها آماده سکونت تحویل داده می شود برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های دفتر تماس بگیرید.

09122335027_09374392359

شخص خریدار ابندا باید در شرکت های تعاونی در حال ساخت عضو شود که عضویت رسمی در تعاونی مستلزم پرداخت حق عضویت یا همان امتیاز می باشد که در هر پروسه ارزش چشم گیری دارد .  متقاضیانی که از همان مرحله اول عضو شرکت تعاونی می شوند منفعت بیشتری خواهند داشت. 

جهت هماهنگ کردن زمان بازدید از پروژه با کارشناسان ما تماس بگیرید.

09122335027_09374392359

اطلاعات تماس

برای تماس فوری فرم زیر را تکمیل کنید

مطالب پربازدید

پروژه ستین

پروژه ستین در یکی از بهترین موقعیت های پروژه های مروارید شهر در بین املاک چیتگر قرار دارد. این پروژه دارای تنوع متراژ بالایی است و از واحد ۶۰ متر تا ۱۸۰ متر موجود دارد. پروژه توسط شرکت آرین سازه در حال احداث است .

موقعیت پروژه ستین

پروژه لوکس ستین در 12 بلوک در منطقه ۲۲، بلوار اردستانی واقع شده و دسترسی مستقیم به اتوبان حکیم ، خرازی ( همت ) ، آزادگان و اتوبان تهران کرج ، تهران شمال دارد . این منطقه جزو مناطق طلایی از لحاظ سرمایه گذاری میباشد.

امکانات پروژه ستین

پروژه لوکس ستین از امکانات موقعیتی زیادی برخوردار است. علاوه بر این امکاناتی مانند: زمین بازی چند منظوره، استخر و سونا برای هر بلوک، سالن اجتماعات مختص هر بلوک،تراس قابل چیدمان ، طراحی void و ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.