پروژه خرازی سپاه

اگر شما به دنبال خرید خانه ای در منطقه 22 تهران هستید ولی پولتان به اندازه خرید یک حانه در آن منطقه نیست شما بهترین گزینه برای شما پروژه خرازی سپاه است. چرا که مهم ترین مزیت این پروژه این است که پروژه خرازی سپاه در مرحله نازک کاری بوده و به سرعت آماده تحویل است. پس دیگر نیازی نیست که شما مانند بسیاری از پروژه هایی که در منطقه 22 تهران در حال ساخت است و در مرحله گودبرداری است چند سال منتظر باشید که پروژه تکمیل شود.

پروژه خرازی سپاه دارای وسعت 38 هکتاری است که در آن 44 برج در حال ساخت است که مجموعا 8030 واحد است که واقع در تقاطع اردستانی و همت بوده است که واحدهای آن به صورت زیر تفکیک شده است:
تعاونی ستاد کل: 240 واحد
تعاونی مسکن زمینی: 1100 واحد
تعاونی آماد پشتیبانی: 2776 واحد
تعاونی مسکن هوا فضا: 810 واحد
تعاونی رزمنده: 2400 واحد 
تعاونی لشگر 27: 1180 واحد 

مشخصات پروژه خرازی

پروژه خرازی سپاه زیر نظر بنیاد تعاون سپاه در حال ساخت می باشد که مورد بسیار مناسبی جهت سرمایه گذاری و خانه دار شدن در منطقه 22 تهران می باشد.

مساحت زمین:38.5 هکتار

تعداد بلوک :44 بلوک، 24 تا 31 طبقه 

تعداد واحد در هر طبقه:6 واحد

زیر بنای کا مسکونی:1386000 مترمربع

زیربنای خاص مسکونی: 868000 متر مربع

متراژ:حدودا 100 الی 120 متر مربع بنای مفید

موقعیت مکانی پروژه خرازی

موقعیت پروژه خرازی

آدرس پروژه خرازی

تقاطع اتوبان شهید همت و حکیم بر بلوار اردستانی

موقعیت پروژه خرازی

بزرگراه های منتهی به پروژه

پروژه خرازی دارای دسترسی مناسبی به بزرگراه های تهران-کرج، شهید همدانی، شهید خرازی و همت می باشد.

مراکز مهم رفاهی

مراکز مهم رفاهی-گردشگری

از جمله مزایای پروژه خرازی نزدیکی و دسترسی آسان به مراکز مهم رفاهی_گردشگری اطراف می باشد که در زیر به برخی از آنها اشاره شده است: ایرانمال_ هزار و یک شهر_ بام لند_پارک جنگلی چیتگر و دریاچه چیتگر 

مترو وردآورد

خطوط مترو- اتوبوسرانی و تاکسیرانی

خطوط مترو وردآورد و چیتگر، خطوط تاکسیرانی و اتوبوسرانی در فاصله ای بسیار نزدیک به خرازی قرار دارند و رفت و آمد را برای ساکنین آسان نموده اند.

امکانات و مزایای پروژه خرازی

امکانات و مزایای رفاهی و سازه ای  

1- پارکینگ
2- انباری
3- شوتینگ
4-سالن ورزشی
5- سالن اجتماعات
6- سیستم اطفا حریق
7-سیستم سرمایش و گرمایش: چیلر مرکزی
8- دارای 4 لاین آسانسور
9- دسترسی به حکیم ، همت، بلوار پژوهش، اتوبان شهید فهمیده می باشد
10- نزدیک مراکز توریستی ایران مال، شهر بازی هزار و یک شب، دریاچه چیتگر، پارک جنگلی چیتگر و باغ ملی گیاه شناسی و خرگوش دره می باشد
11- این پروژه در کنار روستای وردیش واقع شده است
12- در نزدیکی مترو ورد آورد، چیتگر و ایران خودرو است.

شرایط خرید پروژه خرازی

هم اکنون که ما در شهریور ماه 1400 می‌باشیم تعاونی های انتخاب واحد شده عبارت اند از: آماد پشتیبانی و لشگر 27 و رزمند و نیرو قدس و آماد دوکوهه و هوا فضا و نیروی زمینی به صورت متری خرید و فروش می شود و متری 21 به بالا می باشد.
آماد پشتیبانی بلوک های C3 , C4 آماده سکونت می باشد.
بلوک های رزمنده و لشگر 27 بخشی به صورت امتیازی و بخشی به صورت متری خرید و فروش می شود و بلوک های ستاد کل به صورت کامل امتیازی می باشد.

امتیاز تعاونی ستاد کل نیز از یک میلیارد و هفتصد میلیون تومان به بالا وابسته به رتبه خرید و فروش می شود.

پلان های پروژه خرازی سپاه

 

پروژه خرازی سپاه دارای 4 تیپ A, B, C, D می باشد.

پلان و نقشه تیپ A شهید خرازی اردستانی

برج های تیپ A به صورت مستطیل بوده و دو برج تیپ A کنار هم و در وسط دو برج با تیپ B قرار دارند همانطور که در شکل های بالا آورده ایم به صورت B, A, A, B قرار گرفته اند. هر برج تیپ A دارای 29 طبقه که شامل 25 طبقه مسکونی، 3 طبقه منفی داشته و 1 طبقه لابی می باشد. در مجموع دارای 150 واحد می باشد چون برج دارای 25 طبقه مسکونی است در نتیجه دارای 150 واحد است که در متراژ های 127 متری، 104 متری، 27 متری ، 115 متری، 110 متری و 128 متری می باشد.
واحد شماره 1: 127 متر
واحد شماره 2: 104 متر
واحد شماره 3: 128 متر
واحد شماره : 115 متر
واحد شماره 5: 110 متر
واحد شماره 6: 128 متری
می باشد.

بررسی پلان و نقشه واحدهای A در تعاونی مسکن هوا فضا :

این تعاونی شامل واحدهای A1، A2 تعاونی می باشد که واحدهای شماره 1 و 2 و 3 دارای ویو شهر بازی هزار و یک شهر است. لازم به ذکر است که بهترین نقشه مربوط به واحدهای 1 و 2 می باشد که از پرتی کمتری نسبت به واحد 3 برخوردار است.

​​​​​​بررسی پلان و نقشه واحدهای A در تعاونی مسکن قدس :

این تعاونی  واحد های A3 ,A4 شامل می‌شود، این واحد ها از نظر چشم انداز و ویو مانند تعاونی مسکن هوا فضا می باشد در واقع دارای موقعیت یکسان هستند.

بررسی پلان و نقشه واحدهای A در تعاونی مسکن نیروی زمینی :

این تعاونی شامل واحد های A5 , A6 , A11 , A12 است البته تیپ بلوک A در این تعاونی ویو و چشم انداز خاصی ندارد. در بلوک های A5 , A6 نقشه بر عکس می شود.

بررسی پلان و نقشه واحد های A در تعاونی مسکن رزمنده :

این تعاونی واحدهای A7, A8 , A9 , A10 را در بر می‌گیرد. تیپ بلوک A در این تعاونی دارای ویو و چشم انداز خاصی نیست. بلوک A7 , A8 شبیه به مثلث برعکس بوده و A9 , A10 از نظر نقشه معکوس آنها هستند.

بررسی پلان و نقشه واحد های A در تعاونی مسکن لشگر 27 :

این تعاونی شامل واحد های A15 , A16 است. نقشه آنها به صورت مثلث برعکس است. واحد های A16 دارای چشم انداز و ویو باز هستند. این بلوک واحد های 127 متری ، 110 متری و 108 متری دارای ویو به سمت حکیم می باشند و دارای نور جنوب هستند.

​​​​​​​
پلان و نقشه تیپ B شهید خرازی اردستانی

برج های تیپ B به شکل مربع هستند و در دو طرف برج های تیپ A قرار دارند که دارای 23 طبقه است. که هر برج شامل 20 طبقه مسکونی 2 طبقه منفی و 1 طبقه لابی می شود. هر طبقه 8 واحد با متراژ تقریبی 110 متری را داراست. که در مجموع دارای 160 واحد است.

واحد های شماره 1 : 105 متری
واحد های شماره 2 : 110 متری
واحد های شماره 3 : 116 متری
واحد های شماره 4 : 105 متری
واحدهای شماره 5 : 110 متری
واحد های شماره 6 : 112 متری
واحدهای شماره 7 : 113 متری
واحد های شماره 8 : 110 متری
می باشد.

بررسی پلان و نقشه واحدهای B در تعاونی مسکن هوا فضا :

این تعاونی شامل واحدهای B1 , B2 است. که واحدهای شماره 1 و 2 و 3 و 4 ویو و چشم انداز شمالی و باز دارند و واحد های شماره 5 و 6 و 7 و 8 دارای چشم انداز جنوبی و رو به واحد های نیروی زمینی ارتش دارند.

بررسی پلان و نقشه واحدهای B در تعاونی مسکن دو کوهه :

این تعاونی دارای واحدهای B3 , B4 می باشد. که واحد های شماره 1 و 2 و 3 و 4 ویو و چشم انداز شمالی و باز دارند و واحد های 5 و 6 و 7 و 8 دارای ویو جنوبی و رو به واحدهای رزمنده دارند.

بررسی پلان و نقشه واحدهای B در تعاونی مسکن رزمنده :

این تعاونی واحد های B7 , B8 , B9 , B10 در بر می‌گیرد که بلوک B9 واحدهای شماره 1 و 8 دارای چشم انداز اردستانی هستند و بقیه واحد ها ویو خاصی ندارند.

بررسی پلان و نقشه واحدهای B در تعاونی مسکن نیروی زمینی : این تعاونی دارای واحدهای B5 ,B6, B11 , B12 می باشد که بلوک B12 واحدهای 4 و 5 ویو شرق را دارد.

بررسی پلان و نقشه واحد های B در تعاونی مسکن لشگر 27 : این تعاونی دارای واحدهای B15 , B16 می باشد. که بلوک B16 واحد های 4 و 5 و 6 و 7 و 8 داری ویو باز است.
​​​​​​​

پلان و نقشه تیپ C شهید خرازی اردستانی

برج های تیپ C در دو ردیف کناری اول پروژه از سمت همت قرار دارد و در واقع در 4 جهت مختلف است که به شکل 8 ضلعی هستند و دارای 29 طبقه که هر برج شامل 25 طبقه مسکونی 3 طبقه پارکینگ و 1 طبقه لابی است. در هر طبقه، 8 واحد با متراژ تقریبی 110 متری وجود دارد که در مجموع 200 واحد را شامل می‌شود.

واحدهای شماره 1 : 119 متری
واحد های شماره 2 : 109 متری
واحدهای شماره 3 : 109 متری
واحدهای شماره 4 : 122 متری
واحدهای شماره 5 : 122 متری
واحدهای شماره 6 : 109 متری
واحد های شماره 7 : 109 متری
واحدهای شماره 8 : 119 متری

بررسی پلان و نقشه واحدهای C در تعاونی مسکن ستاد کل :

این تعاونی دارای واحدهای C1 , C2 است. که واحدهای 1 و 2 و3 و4 و8 در این بلوک ها دارای ویو بسیار خوبی هستند.

بررسی پلان و نقشه واحدهای C در تعاونی مسکن آماد پشتیبانی :

این تعاونی دارای واحدهای C3 , C4 می باشد. که واحدهای 1 و 2 و 3 و 4 و 5 در این بلوک ها دارای ویو زیبایی هستند.

بررسی پلان و نقشه واحدهای C در تعاونی مسکن رزمنده :

این تعاونی دارای واحد های C5 , C6 است. واحدهای 1 و 5 و 6 و 7 و 8 دارای ویو جنوبی و باز می باشند.

پلان و نقشه تیپ D شهید خرازی اردستانی

برج های تیپ D از سمت همت آخر پروژه و از سمت حکیم ابتدای پروژه خرازی قرار دارند. این بلوک ها دارای 23 طبقه شامل 20 طبقه مسکونی و 2 طبقه پارکینگ و 1 اطبقه لابی است. هر طبقه شامل 6 واحد با متراژ تقریبی 110 متر می باشد.

کارگزاری رسمی پروژه خرازی

با توجه به اینکه تمامی انبوه سازان و سازندگان کشور طبق دستور وزارت تعاون باید تمامی امور واگذاری ها و فروش واحدها های مسکونی_اداری_تجاری و… را از طریق تعاونی ها انجام دهند و تعاونی نیز به کارگزاران رسمی خود نمایندگی تمام حقوق خود را داده است که امور پیش فروش، پذیره نویسی و واگذاری دفترچه مالکیت به اعضای تعاونی در این کارگزاری ها صورت می پذیرد.

توجه: خریداران و سرمایه گذاران عزیز هنگام خرید و سرمایه گذاری آپارتمان های خرازی حتما به کارگزاران رسمی  مراجعه فرمایند در غیر اینصورت عواقب آن به عهده خریدار میباشد

کارگزاری فرامسکن

کارگزاری فرامسکن با بیش از 15 سال سابقه فروش و پیش فروش واحد های مسکونی_اداری_تجاری و همکاری با تعاونی های معتبر منطقه توانسته گام مهم و مؤثری در سرمایه گذاری امن و پرسود برای خریداران و سرمایه گذاران بردارد و با به کارگیری کادری مجرب و سال ها فعالیت موفق اعتماد و رضایت مشتریان بسیاری را جلب نماید.

خریداران و سرمایه گذاران می توانند برای اطلاع از نحوه خرید پروژه خرازی با مشاوران ما در فرا مسکن با شماره های زیر تماس حاصل نمایند

مزایای سرمایه گذاری در پروژه ستین

در حال حاضر پروژه های بسیاری در منطقه 22 تهران توسط سازندگان متعدد در حال ساخت هستند. هدف ما در فرامسکن این است که پروژه ای را به خریداران معرفی کنیم که با کم ترین میزان سرمایه اولیه بتواند بیشترین میزان سود دهی را داشته باشد.

فاکتور های بسیاری در پروژه خرازی وجود دارد که خیال خریداران را از بابت سرمایه گذاری امن، پرسود و آینده دار بودن پروژه راحت می کند که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • سازندگان معتبر  که با رزومه ی درخشان خود در تحویل پروژه های موفق و بزرگ در منطقه 22 و پشتوانه مالی قوی امنیت و سرانجام موفق پروژه خرازی را تضمین می کند
  • نزدیکی به پروزه های بزرگ مانند ایران مال، مجموعه هزارو یک شهر و… که خود  دلیلی بر رشد منطقه در سال های آینده و در نتیجه سوددهی و افزایش قیمت پروژه های بزرگی چون ستین است

لازم به ذکر است که پروژه ستین در حد فاصل تحویل است و تا آخر سال 1400 پروژه به صورت کامل تحویل مشتریان میگردد. پس اگر شما به دنبال منزلی هستید که آماده تحویل باشد بهترین پیشنهاد ما به شما پروژه خرازی سپاه است.

پروژه خرازی

سؤالات متداول

این پروژه در انتهای منطقه 22 تهران تقاطع اتوبان شهید همت و حکیم بر بلوار اردستانی واقع شده است.
  • سازنده معتبر با پشتوانه مالی قوی
  • امکانات رفاهی و سازه ای متعدد
  • لوکیشن مناسب و فاصله ی کم تا مراکز مهم رفاهی_تفریحی_گردشگری و نزدیکی به مراکز درمانی و آموزشی
  • آماده تحویل بودن

دفاتر فروش رسمی و یا اصطلاحاً کارگزاران  تعداد اندکی هستند که برای استعلام می توانید با شماره ی 09122335027 تماس حاصل فرمایید

خریداران می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید با مشاوران ما در کارگزاری فرامسکن  تماس بگیرند:

09122335027

09374392359

اطلاعات تماس

برای تماس فوری فرم زیر را تکمیل کنید

مطالب پربازدید

پروژه ستین

پروژه ستین در یکی از بهترین موقعیت های پروژه های مروارید شهر در بین املاک چیتگر قرار دارد. این پروژه دارای تنوع متراژ بالایی است و از واحد ۶۰ متر تا ۱۸۰ متر موجود دارد. پروژه توسط شرکت آرین سازه در حال احداث است .

موقعیت پروژه ستین

پروژه لوکس ستین در 12 بلوک در منطقه ۲۲، بلوار اردستانی واقع شده و دسترسی مستقیم به اتوبان حکیم ، خرازی ( همت ) ، آزادگان و اتوبان تهران کرج ، تهران شمال دارد . این منطقه جزو مناطق طلایی از لحاظ سرمایه گذاری میباشد.

امکانات پروژه ستین

پروژه لوکس ستین از امکانات موقعیتی زیادی برخوردار است. علاوه بر این امکاناتی مانند: زمین بازی چند منظوره، استخر و سونا برای هر بلوک، سالن اجتماعات مختص هر بلوک،تراس قابل چیدمان ، طراحی void و ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.