سرمایه گذاری در منطقه 22 تهران

یک سرمایه گذاری خوب و ایده آل زمانی اتفاق می افتد که اولاً فرد بداند در چه زمینه ای می خواهد سپرده خود را سرمایه گذاری کند و دوماً توقع خود را نسبت به سودآوری و بازگشت آن مشخص نماید. برای مثال فردی که وارد بازار ملک و ساختمان سازی می شود، اگر به دنبال کسب سود است می بایست صبور باشد و از رفتارهای هیجانی پرهیز کند.

در این مقاله به اختصار به سرمایه گذاری در زمینه ی املاک و مستغلات می پردازیم.

سرمایه گذاری در ملک و به خصوص آپارتمان می تواند هم درکوتاه مدت و هم در بلند مدت بهره ی مناسبی را نصیب سرمایه گذار کند چرا که هم از اجاره ی مستغلات خود بهره می برد و هم از تورم موجود در بازار مسکن عقب نمی ماند. یکی از بهترین سرمایه گذاری ها در زمینه املاک پیش خرید آپارتمان می باشد که مزایای متعددی دارد.

مزایای سرمایه گذاری با روش پیش خرید آپارتمان

 • جلوگیری از بی ارزش شدن دارایی اشخاص با توجه به تورم بازار مسکن
 • پرداخت به صورت اقساط
 • قرار گیری در مسیر ساخت و ساز و حق اظهار نظر در این باب
 • امکان سرمایه گذاری در زمینه املاک با پول کم

برای سرمایه گذاری در ملک می بایست به موارد زیر توجه کرد

 • قیمت مناسب نسبت به پتانسیل منطقه
 • جایگاه منطقه در چشم انداز های دولت
 • دسترسی به خیابان های اصلی و اتوبان ها
 • برخورداری منطقه از آب و هوای مناسب
 • پتانسیل منطقه از بعد مسائل اقتصادی در حال و آینده
 • پتانسیل منطقه برای رشد علمی و فرهنگی ساکنین و اهالی
 • توجه و نگاه تیزبینانه به نگرش سرمایه گذاران دیگر
 • نزدیک بودن و داشتن دسترسی مناسب به مراکز تفریحی-گردشگری-تجاری و درمانی
 • قرار داشتن در منطقه ای با آب و هوای مطبوع
 • نورگیری واحد ها و چشم انداز زیبا و دل نشین آن
 • برخورداری از معماری به روز دنیا
 • مجهز به سیستم سرمایشی و گرمایشی مناسب مانند چیلر
 • مجهز به تاسیسات به روز و کارآمد
 • ساخته شده با متریال و مصالح درجه یک و مقاوم

بهترین منطقه تهران برای سرمایه گذاری در زمینه ملک

این سوال برای خیلی از افرادی که می خواهند سرمایه خود را وارد پروژه های ملکی کنند پیش می آید که کدام منطقه برای سرمایه گذاری مناسب است؟ یا با سرمایه گذاری در کدام منطقه سود بیشتری به دست خواهد آمد؟ برای رسیدن به پاسخ این سوال باید توجه کرد که هر منطقه ویژگی های خاصی را داراست که با ارزیابی مجموع این ویژگی ها میتوان بهترین و مناسب ترین منطقه جهت سرمایه گذاری را تشخیص داد. در این مقاله قرار است به بررسی موضوع سرمایه گذاری در منطقه 22 تهران و ویژگی های این منطقه بپردازیم. ویژگی هایی چون موقعیت جغرافیایی، شرایط آب و هوایی، وجود مراکز تفریحی – تجاری، امکانات رفاهی شهری چون خطوط مترو، بزرگراه ها و … که تأثیر بسزایی بر ارزش اقتصادی منطقه می گذارد.

منطقه 22 دارای مساحتی برابر با 6200 هکتار بوده و به دلیل شرایط آب و هوایی مناسب و وجود پارک های جنگلی چیتگر، خرگوش دره،  وردآورد، لتمان کده و … و از همه مهم تر جهت وزش باد در تهران که از سمت غرب به شرق می باشد انتخابی مناسب برای سکونت محسوب می شود.

این منطقه را به دلیل وجود پروژه هایی همچون دریاچه چیتگر، آبشار چیتگر، مراکز تفریحی–تجاری چون ایران مال، رز مال، بام لند، باغ گیاه شناسی، شهر بازی هزار و یک شهر و … به عنوان قطب گردشگری تهران می شناسند.  این خود یکی دیگر از دلایلی است که بر ارزش اقتصادی این منطقه می افزاید و سرمایه گذاری در منطقه چیتگر را سود آور می کند.

با توجه به توضیحاتی که گفته شد اگر به دنبال خرید یا پیش خرید یک یا چند واحد آپارتمان ایده آل و مناسب هستید(چه از نظر سرمایه گذاری و چه از نظر شخصی)  قطع به یقین برج های مسکونی و یا تجاری منطقه 22 تهران (منطقه چیتگر) می تواند گزینه ای عالی و مناسب باشد.

در بین این پروژه ها نیز پروژه های ستین_ نیکان_ مرجان_ رومنس و… از اعتبار بسیار بالایی برخوردار هستند.

خرید امتیاز برج های چیتگر

یکی از روش های سرمایه گذاری در منطقه 22 تهران، خرید امتیاز برج های چیتگر می باشد. در منطقه چیتگر تعاونی های مختلفی وجود دارند که طرف قرار داد شرکت های سازنده برج ها می باشند. این شرکت های تعاونی، با عضو گیری در طول ساخت پروژه، اعضای تعاونی را تشکیل می دهند. این اعضا با پرداخت اقساط ماهیانه واحد هایی را در برج های در حال ساخت پیش خرید می کنند. به این ترتیب به سرمایه گذاری در منطقه چیتگر می پردازند. این افراد می توانند در هر زمان دلخواه امتیاز و حق عضویت خود را که مسلما گران تر از زمان خرید خودشان است را به دیگری بفروشند. بدین ترتیب از سرمایه گذاری در منطقه 22 تهران سود ببرند.

اطلاعات تماس

برای تماس فوری فرم زیر را تکمیل کنید

آرین سازه

شرکت آرین سازه با اعتماد بر نیروهای متعهد و مجرب و متخصص در سال ۱۳۸۴ تاسیس شد این شرکت تنها به ساخت خانه برای هموطنان تکیه نکرد و هدف این شرکت علاوه بر خانه دار شدن مردم با حداقل نقدینگی در این اوضاع بد معیشتی و اقتصادی به فکر کیفیت و متریال ساخت هم بوده است.

امکانات پروژه ستین

پروژه لوکس ستین از امکانات موقعیتی زیادی برخوردار است. علاوه بر این امکاناتی مانند: زمین بازی چند منظوره، استخر و سونا برای هر بلوک، سالن اجتماعات مختص هر بلوک،تراس قابل چیدمان ، طراحی void و ...

ستین چیتگر کارگزاری رسمی

پروژه ستین در یکی از بهترین موقعیت های پروژه های مروارید شهر در بین املاک چیتگر قرار دارد. این پروژه دارای تنوع متراژ بالایی است و از واحد ۶۰ متر تا ۱۸۰ متر موجود دارد. پروژه توسط شرکت آرین سازه در حال احداث است .