پروژه رومنس حکیم

یکی از پروژه های باشکوهی که قرار است به تازگی در منطقه 22 تهران توسط تعاونی توسعه مسکن همت ساخته شود پروژه رومنس حکیم است.

تعاونی توسعه مسکن همت پس از سربلندی در ساخت پروژه رومنس اقدام به ساخت پروژه رومنس 2 یا همان پروژه رومنس حکیم کرده است و از آنجایی که این پروژه در مراحل اولیه ساخت آن است بی شک می‌تواند یکی از بهترین گزینه ها جهت سرمایه گذاری باشد و از آنجایی که این پروژه در موقعیت مکانی بسیار عالی و در محیطی با آب و هوای مناسب قرار دارد آینده بسیار درخشانی دارد.

مشخصات پروژه رومنس حکیم

پروژه مسکونی تجاری رومنس حکیم در نزدیکی دریاچه چیتگر توسط یکی از معتبرترین تعاونی های سازنده در منطقه 22 کلید خورده است.این پروژه در میان پروژه های در حال ساخت کمترین فاصله را نسبت به دریاچه داشته و به دلیل موقعیت مکانی بسیار مناسب متقاضیان فراوانی را به سوی خود کشانده است.

ویژگی ها:

 • 5 بلوک 16 طبقه
 • هر بلوک یک طبقه لابی و ۵ طبقه پارکینگ قرار دارد.
 • واحد های ۱۱۵ متری (۲خوابه)، ۱۳۵متری (۳خوابه)، ۱۵۰ متری (۳خوابه)
 • در هر بلوک تعداد ۱۰۰ واحد قرار دارد. طبقه ۱ تا ۸ هر طبقه ۷ الی ۸ واحد و طبقات ۸ تا ۱۶ هر طبقه ۵ الی ۶ واحد را دارا می باشد.
 • این پروژه واقع در غرب دریاچه چیتگر، بلوار اردستانی، انتهای دانش غربی،ضلع جنوب اتوبان شهید همدانی

نقشه های پروژه رومنس حکیم

موقعیت مکانی پروژه رومنس حکیم

لوکیشن رومنس حکیم

آدرس پروژه رومنس حکیم

این برج در تقاطع اتوبان حکیم و بلوار اردستانی واقع شده است.
دسترسی رومنس

بزرگراه های منتهی به پروژه

پروژه رومنس حکیم دارای دسترسی مناسبی به اتوبان های حکیم، تهران-کرج، خرازی و همت می باشد.
باغ گیاه شناسی

مراکز مهم رفاهی-گردشگری

از جمله مزایای برج های رومنس حکیم نزدیکی به مراکز رفاهی، تجاری و گردشگری منطقه از جمله باغ ملی گیاه شناسی، بازار بزرگ ایران مال، مجموعه هزارویک شهر، دریاچه چیتگر، بام لند و… می باشد.
مترو وردآورد

خطوط مترو- اتوبوسرانی و تاکسیرانی

دسترسی آسان پروژه رومنس حکیم به مترو وردآورد و چیتگر، خطوط تاکسیرانی و اتوبوسرانی رفت و آمد را برای مردم و ساکنین منطقه بسیار آسان نمونده است.

امکانات و مزایای پروژه رومنس حکیم

امکانات و مزایای رفاهی و سازه ای  

 • لابی بسیار مجلل
 • سیستم BMS
 • سالن ورزشی مجهز
 • روف گاردن
 • سیستم اطفاء حریق
 • فضای سبز
 • راه پله اضطراری
 • پارکینگ اختصاصی و پارکینگ مهمان
 • فضای ورزشی روباز
 • پیست دوچرخه سواری
 • سینما و سالن اجتماعات
 • آسانسورهای نفر بر و بالابر
 • استخر ، سونا و جکوزی
 • مهد کودک و پارک بازی کودکان
 • سیستم ایمنی و مدار بسته و برق
 • سیستم گرمایشی و سرمایشی مدرن

مزایای قراردادی پروژه رومنس حکیم

قرارداد پروژه رومنس حکیم بندهای زیر را دارا می باشد که شامل موارد زیر است:

 • ذکر متراژ و پلاک ثبتی
 • مشخصات زمین و پروانه ساخت
 • مشخصات پروژه
 • توافق طرفین 
 • مالیات و عوارض
 • روش حل اختلاف
 • تذکرات
 • نحوه فسخ قرارداد

در صورت تمایل به اطلاعات بیشتر از چگونگی قرار داد و مزایای آن میتوانید با کارشناسان فرامسکن تماس بگیرید.

شرایط پرداخت پروژه رومنس حکیم

قیمت زمین و تراکم پروژه رومنس حکیم

هزینه زمین، تراکم و جواز پروژه رومنس متری 8 میلیون و سیصد هزار تومان می‌باشد و اقساط زمین و تراکم نیز تا ۳ ماه بعد از ثبت نام ادامه دارد.

قیمت ساخت، اقساط و شرایط پرداخت پروژه رومنس حکیم

واحد 115 متری: واریزی اولیه 345 میلیون تومان بوده، یک ماه پس از ثبت نام  مبلغ 255 میلیون تومان پرداخت می‌شود، دو ماه بعد از ثبت نام 200 میلیون تومان و سه ماه بعد از ثبت نام 155 میلیون و500 هزار تومان پرداخت می‌کنید.

واحد 135 متری: واریزی اولیه 390 میلیون تومان بوده، یک ماه پس از ثبت نام 300 میلیون تومان پرداخت می‌شود، دو ماه بعد از ثبت نام 235 میلیون تومان و سه ماه بعد از ثبت نام 195 میلیون و پانصد هزار تومان پرداخت می‌شود.

واحد 150 متری: در ابتدا مبلغ 435 میلیون تومان پرداخت می‌شود، یک ماه پس از ثبت نام 325 میلیون تومان نیز واریز می‌گردد، دو ماه بعد از ثبت نام 260 میلیون تومان و سه ماه بعد از ثبت نام 225 میلیون و پانصد هزار تومان پرداخت می‌شود.

 

شرایط پرداخت اقساط 40 ماهه: 

واحد 115 متری: ماهیانه ۱۷/۵ میلیون تومان و هر ۳ ماه یکبار ۵۳ میلیون تومان

واحد 135 متری: ماهیانه ۲۰ میلیون تومان و هر ۳ ماه یکبار ۶۰ میلیون تومان

واحد 150 متری: ماهیانه ۲۲/۵ میلیون تومان و هر ۳ ماه یکبار ۶۸/۵ میلیون تومان

شرایط نقل و انتقال پروژه رومنس حکیم

در ابتدا باید این نکته را خاطر نشان کنم که پروژه رومنس حکیم دارای دفترچه تعاونی معتبر بوده و تمامی نقل و انتقالات به صورت رسمی و در دفترخانه انجام می شود. پس از اینکه پذیره نویسی به پایان رسید خریدار یا سرمایه گذار باید خرید خود را از عضو اولیه تعاونی انجام دهد (به این صورت که در ابتدا باید واریزی اولیه را پرداخت کند سپس حق امتیاز را به عضو اولیه بپردازد) و از وی وکالت گرفته و با مراجعه به دفتر تعاونی نقل و انتقال دفترچه به نام خریدار انجام می شود. در زیر شرایط نقل و انتقال درج شده در دفترچه تعاونی را ذکر می کنیم:

 • در فرآیند نقل و انتقال فروشنده همه حقوق و منافع فعلی و آتی در رابطه با پروژه رومنس حکیم را به طور قطعی به خریدار منتقل می کند. پس از آن طرفین حق هرگونه اعتراضی را از خود سلب کرده و مسئولیت هر گونه ضرر و منفعت احتمالی آتی کاملاً به عهده خریدار است. پس از آن تعاونی توسعه مسکن همت خریدار را به عنوان دارنده امتیاز پروژه رومنس حکیم با کد عضویت مذکور میشناسد و خریدار با امضاء کردن این گواهی اطلاع خود را از تعهدات در قبال قوانین جاری این تعاونی و شرایط مندرج در اطلاعیه پیش ثبت نام و فرم پیش ثبت نام پروژه رومنس حکیم اعلام داشته و خود را متعهد به رعایت قوانین و ضوابط شرکت تعاونی توسعه مسکن همت می کند. لازم به ذکر است که تعاونی توسعه مسکن همت هیچگونه تعهد و مسئولیتی در قبال ارزش و قیمت معامله انجام شده ندارد و نخواهد داشت.
 • این تعاونی مسئولیتی نسبت به توافق بین طرفین و مبالغ مازاد نخواهد داشت طبق مصوبه هیئت مدیره نقل و انتقال با دریافت هزینه نقل و انتقال به میزان دو میلیون و پانصد هزار تومان قانونی می گردد. انتقال صرفاً به معنای انتقال سهامداری در پروژه رومنس حکیم بوده و به هیچ وجه به معنای عضویت در تعاونی توسعه مسکن همت نمی باشد. درج نقل و انتقال بدون مهر و امضاء های مربوطه فاقد ارزش و اعتبار می باشد

وام پروژه رومنس حکیم

یکی از مهم ترین مزایای سرمایه گذاری در پروژه رومنس حکیم اعطای وام بانکی ۳۰۰ الی ۶۰۰ میلیون تومانی به اعضای تعاونی است. این وام پس از پیشرفت ۶۰ درصد از پروژه به متقاضیان تعلق گرفته و شرایط باز پرداخت آن به این صورت است که اقساط بعد از تحویل واحد به خریدار شروع شده و فرد می تواند آن را در بازه زمانی ۹ تا ۱۲ سال و با سود ۱۲ درصد پرداخت نماید.

موارد مهم قرارداد

 • اعطا سند تفکیکی به اعضا 
 • ذکر تمامی مصالح مصرفی در قرارداد
 • ثبت قرارداد پروژه در دفتر اسناد رسمی
 • وجود متراژ های متنوع در پروژه رومنس حکیم و ذکر آنها در متن قرار داد همراه با پلاک ثبتی

نکات مهم قراردادی

 • خریدار یا سرمایه گذار باید دقت داشته باشد پس از هر بار پرداخت دفترچه مالکیت باید توسط مدیریت امضا شده و دارای مهر برجسته شرکت باشد
 • خریداران می بایست واریزی های خود را به شماره حساب های موجود در جداول انجام دهند و از واریز به حساب غیره بپرهیزند
 • تمامی قیمت های ذکر شده در جداول به صورت علی الحساب بوده و با توجه به افزایش قیمت مصالح و … با اندکی رشد و افزایش همراه خواهد بود.

پذیره نویسی و پیش فروش پروژه رومنس حکیم

تعاونی پروژه رومنس (توسعه مسکن همت) مانند هر تعاونی دیگری برای شروع ساخت و فراهم کردن هزینه های پروژه احتیاج به جذب سرمایه و سرمایه گذار دارد، لذا تعاونی در این مرحله اقدام به پیش فروش پروژه و جذب اعضای اولیه و صدور دفترچه مالکیت برای سرمایه گذاران میکند. به این مرحله از پیش فروش پروژه مرحله پذیره نویسی می گویند. 

تصویر اعضای تعاونی

اعضای اصلی تعاونی چه کسانی هستند

خریداران و سرمایه گذارانی که در مرحله پذیره نویسی به پروژه ورود می کنند و مستقیماً و بدون واسطه خرید خود را از تعاونی و کارگزاران رسمی مثل کارگزاری فرامسکن انجام می دهند صاحب امتیاز و عضو اصلی تعاونی محسوب می شوند که خودشان هزینه ای بابت حق امتیاز پروژه پرداخت نمی کنند اما پس از مدتی در صورتی که تصمیم فروش واحد یا واحد های خود را داشته باشند علاوه بر دریافت تمام پولی که تا آن لحظه پرداخت کرده اند مبلغی را به عنوان حق امتیاز دریافت می کنند. لازم به ذکر است میزان ارزش حق امتیاز به عواملی همچون میزان پیشرفت پروژه بستگی دارد.

تصویر پیش فروش

پیش فروش چیست

به عملیاتی که خریدار و یا سرمایه گذارار برای خرید ملک و یا پروژه خود پول را به صورت اقساطی و طی چند مرحله پرداخت میکند پیش خرید گفته میشود و زمانی که از طرف سازنده و یا پیمانکار پروژه سرمایه مورد نیاز عملیات اجرایی پروژه در چند مرحله و با توجه به پیشرفت کار از سرمایه گذار گرفته شود اصطلاحا پیش فروش انجام شده

پذیره نویسی پروژه رومنس حکیم

پروژه رومنس هم اکنون در مرحله پذیره نویسی قرار دارد و از آنجا که تعداد واحد ها محدود است ابتدا واحد های بزرگتر به اتمام می رسند که در این پروژه پذیره نویسی تمامی واحدها واحد ها برای پذیره نویسی موجود می باشد. البته بعد از پایان پذیره نویسی خریدار یا سرمایه گذار می توانند آپارتمان های رومنس را از اعضای اولیه تعاونی خریداری کند و حق امتیاز پروژه را نیز به آنها پرداخت نماید.

امتیاز پروژه رومنس حکیم

همانطور که می دانیم پس از گذشت از هر مرحله از ساخت یعنی، اسکلت، دیوارچینی، نازک کاری و… ارزش امتیاز آن پروژه بالاتر می رود. پروژه رومنس حکیم همانند پروژه رومنس در مرحله پذیره نویسی است که دارای کمترین امتیاز می‌باشد که پس از پایان زمان پذیره نویسی ارزش امتیاز آن به شدت افزایش می یابد و این موضوع خود تضمینی بر سرمایه گذاری پرسود و آینده ی روشن این پروژه می باشد.

درباره تعاونی توسعه مسکن همت پروژه رومنس

تعاونی توسعه مسکن همت با شماره ثبت ۵۶۲۳۰۳ یکی از معتبر ترین تعاونی ها و سازندگان منطقه ۲۲ تهران است که با وجود اینکه تازه تاسیس است اما توسط هیئت مدیره ای با تجربه و پر تلاش اداره می شود و تا کنون توانسته پروژه های موفق بسیاری را در کارنامه خود با موفقیت به ثبت برساند از جمله پروژه پارسیا و برج های برلیان ۱ و ۲.

پروژه رومنس حکیم وزارت دفاع 

پروژه ی رومنس حکیم مربوط به هوافضای شهید همت بوده و به طور مستقیم زیر نظر وزارت دفاع نیست اما تمامی پرسنل این پروژه از کارکنان وزارت دفاع هستند و از این جهت می توان گفت این پروژه غیر مستقیم زیر مجموعه وزارت دفاع می باشد.

تعاونی توسعه همت
تصویر خاک برداری ستین

پیشرفت پروژه رومنس حکیم

هم اکنون پروژه رومنس حکیم در مرحله پذیره نویسی و قبل از گود برداری بوده کارهای اداری آن در حال انجام شدن است.

تصویر زمان تحویل ستین

زمان تحویل پروژه رومنس حکیم

زمان تحویل پروژه رومنس حکیم ۳۶ ماه بعد از زمان گود برداری

 

کارگزاری رسمی پروژه رومنس حکیم

با توجه به اینکه تمامی انبوه سازان و سازندگان کشور طبق دستور وزارت تعاون باید تمامی امور واگذاری ها و فروش واحدها های مسکونی_اداری_تجاری و… را از طریق تعاونی ها انجام دهند  و در برخی موارد خود تعاونی ها اقدام به ساخت برج می‌کنند که یکی از این تعاونی ها تعاونی توسعه مسکن همت است که این تعاونی ساخت و اجرای پروژه رومنس حکیم را بر عهده دارد. تمامی حقوق واگذاری و فروش آپارتمان های پروژه رومنس حکیم از طریق تعاونی توسعه مسکن همت انجام می شود و البته تعاونی نیز به کارگزاران رسمی خود نمایندگی تمام حقوق خود را داده است که امور پیش فروش، پذیره نویسی و واگذاری دفترچه مالکیت به اعضای تعاونی در این کارگزاری ها صورت می پذیرد.

توجه: خریداران و سرمایه گذاران عزیز هنگام خرید و سرمایه گذاری آپارتمان های آرین سازه حتما به کارگزاران رسمی تعاونی توسعه مسکن همت مراجعه فرمایند در غیر اینصورت عواقب آن به عهده خریدار میباشد

کارگزاری فرامسکن

کارگزاری فرامسکن با بیش از 15 سال سابقه فروش و پیش فروش واحد های مسکونی_اداری_تجاری و همکاری با تعاونی های معتبر منطقه توانسته گام مهم و مؤثری در سرمایه گذاری امن و پرسود برای خریداران و سرمایه گذاران بردارد و با به کارگیری کادری مجرب و سال ها فعالیت موفق اعتماد و رضایت مشتریان بسیاری را جلب نماید.

خریداران و سرمایه گذاران می توانند برای اطلاع از نحوه خرید و شرکت در پذیره نویسی پروژه رومنس حکیم با مشاوران ما در فرا مسکن با شماره های زیر تماس حاصل نمایند

مزایای سرمایه گذاری در پروژه رومنس حکیم

هم اکنون پروژه های بسیاری در منطقه 22 تهران در حال ساخت است که هر یک دارای مزایا و معایب مختص به خود است که ما به عنوان کاگذاری رسمی در تلاش هستیم که بهترین این پروژه ها را به شما معرفی کنیم تا شما با کمترین هزینه اولیه و در کوتاه ترین فرصت به سود دهی بالایی برسید.

فاکتور های بسیاری در پروژه رومنس حکیم وجود دارد که خیال خریداران را از بابت سرمایه گذاری امن، پرسود و آینده دار بودن پروژه راحت می کند که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • سازنده معتبر (توسط تعاونی توسعه مسکن همت) که با رزومه ی بسیار درخشان که در تحویل پروژه های بزرگ و موفق در منطقه 22 و پشتوانه مالی قوی امنیت و سرانجام موفق پروژه رومنس حکیم را تضمین می کند
 • نزدیکی به پروزه های بزرگ مانند ایران مال، مجموعه هزارو یک شهر و… که خود  دلیلی بر رشد منطقه در سال های آینده و در نتیجه سوددهی و افزایش قیمت پروژه های بزرگی چون رومنس حکیم است
 • دسترسی آسان، مزایای ویژه قراردادی و شرایط پرداخت اقساطی، سود سالانه و … دیگر فاکتور های ارزشمندی پروژه رومنس حکیم محسوب می شوند.
پروژه رومنس

سؤالات متداول

دفاتر فروش رسمی و یا اصطلاحاً کارگزاران رسمی آرین سازه تعداد اندکی هستند که برای استعلام می توانید با شماره ی 09122335027 تماس حاصل فرمایید

خریداران می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید با مشاوران ما در کارگزاری فرامسکن (کارگزاری پروژه ستین) تماس بگیرند:

09122335027_09374392359

اطلاعات تماس

برای تماس فوری فرم زیر را تکمیل کنید

مطالب پربازدید

موقعیت پروژه ستین

پروژه لوکس ستین آرین سازه در منطقه ۲۲، بلوار اردستانی نبش 4 راه دانش واقع شده و دارای دسترسی مستقیم به اتوبان حکیم، خرازی (همت)، آزادگان و اتوبان تهران کرج می باشد .این منطقه جزو مناطق طلایی برای سرمایه گذاری محسوب می شود.

امکانات پروژه ستین

پروژه ستین آرین سازه از امکانات رفاهی_سازه ای_قراردادی متعددی برخوردار است. برخی از امکانات رفاهی این پروژه شامل: زمین بازی چند منظوره، استخر و سونا برای هر بلوک، سالن اجتماعات مختص هر بلوک، مهدکودک، کارواش و... می باشد.

قیمت پروژه ستین

پروژه ستین علاوه بر امکانات فوق العاده ی رفاهی_سازه ای_قراردادی، با فراهم کردن شرایط پرداخت اولیه ی دومرحله ای و اقساطی برای سرمایه گذاران نسبت به تمامی برج ها و آپارتمان های مشابه که در منطقه 22 در حال ساخت هستند برتری دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.