آینده منطقه 22

منطقه 22 تهران به دلیل امکانات رفاهی و همچنین وجود پروژه های بزرگ مسکونی، اداری، تجاری، تفریحی و گردشگری یکی از مناطق بسیار مناسب برای سرمایه گذاری و خرید ملک و مسکن می باشد و به صراحت می توان گفت که آینده روشن  و رو به رشدی در انتظار این منطقه است و سرمایه گذاران می توانند بعد از بررسی ابعاد گوناگون این منطقه و پروژه های آن به سرمایه گذاری در این منطقه بپردازند.

معرفی منطقه 22

منطقه 22 تهران با 6200 هکتار وسعت جزء بزرگترین مناطق این استان محسوب می شود که در سمت شمال غربی تهران قرار گرفته و 1300 هکتار آن تحت پوشش گیاهی است. این منطقه دارای 4 ناحیه، 12 محله، 28 شهرک و دو کلانتری می باشد که یکی از آن ها کلانتری 141 شهرک گلستان و دیگری کلانتری 181 عوارضی است. این منطقه 4 ناحیه، 12 محله و 28 شهرک دارد.

پروژه های سود آور منطقه 22

در سال های اخیر پروژه های تفریحی-تجاری-گردشگری بسیاری در منطقه 22 تهران ساخته شده است که تأثیر مهم و بسزایی در تأمین نیازهای رفاهی ساکنین، افزایش گردشگری و جذب سرمایه داشته اند و همین مسئله نظر سرمایه گذاران زیادی را برای سرمایه گذاری در این منطقه جلب کرده است. از جمله این پروژه ها می توان به بازار بزرگ ایران مال، مجموعه هزارو یک شهر، دریاچه و پارک جنگلی چیتگر، بام لند و … اشاره کرد. وجود این پروژه ها در منطقه و همچنین گسترش چنین ساخت و ساز های بزرگ و موفقی آینده منطقه 22 را تضمین کرده و خیال سرمایه گذاران را از بابت پیشرفت منطقه و رو به رشد بودن آن راحت می کند.

با توجه به همین مسئله، انبوه سازان به نام و موفق کشورمان از جمله شرکت آرین سازه در حال ساخت پروژه های بزرگ مسکونی-اداری-تجاری بزرگی در منطقه 22 تهران هستند که هر کدام از آن ها در کنار امکانات رفاهی، سازه ای، موقعیت مکانی عالی، دسترسی مناسب و نزدیکی به پروژه های تجاری_گردشگری منطقه  از قیمت های مناسبی در زمان پذیره نویسی برخوردارند و ضمن فراهم کردن شرایط فوق العاده ی قراردادی این امکان را ایجاد می کنند که همه اقشار جامعه با هر توان مالی قابلیت خرید این پروژه ها و سرمایه گذاری در این منطقه رو به رشد را داشته باشند. از جمله پروژه های مسکونی-تجاری-اداری در حال ساخت و آینده دار در منطقه 22 می توان به موارد زیر اشاره نمود:

پروژه ستین چیتگر- پدافند هوایی ارتش_ نیکان-رومنس_پروژه مرجان- بیسموت و …

شهرک های آینده دار منطقه 22

منطقه 22 شمل 4 ناحیه و 29 محله است.

از جمله شهرک های این منطقه که تاثیر بسیار مهمی در آینده منطقه 22 دارد می توان به شهرک چیتگر، گلستان، دهکده المپیک، چشمه، لاله، صدرا و زیبادشت اشاره کرد. که اکثر پروژه ها و ساختمان های آنها نوساز می باشد. 

اطلاعات تماس

برای تماس فوری فرم زیر را تکمیل کنید

آرین سازه

شرکت آرین سازه با اعتماد بر نیروهای متعهد و مجرب و متخصص در سال ۱۳۸۴ تاسیس شد این شرکت تنها به ساخت خانه برای هموطنان تکیه نکرد و هدف این شرکت علاوه بر خانه دار شدن مردم با حداقل نقدینگی در این اوضاع بد معیشتی و اقتصادی به فکر کیفیت و متریال ساخت هم بوده است.

امکانات پروژه ستین

پروژه لوکس ستین از امکانات موقعیتی زیادی برخوردار است. علاوه بر این امکاناتی مانند: زمین بازی چند منظوره، استخر و سونا برای هر بلوک، سالن اجتماعات مختص هر بلوک،تراس قابل چیدمان ، طراحی void و ...

ستین چیتگر کارگزاری رسمی

پروژه ستین در یکی از بهترین موقعیت های پروژه های مروارید شهر در بین املاک چیتگر قرار دارد. این پروژه دارای تنوع متراژ بالایی است و از واحد ۶۰ متر تا ۱۸۰ متر موجود دارد. پروژه توسط شرکت آرین سازه در حال احداث است .