سوالات متداول

پرسش و پاسخ

پروژه در دو مرحله صورت می گیرد: مرحله اول: پرداخت هزینه ی زمین، جواز،تراکم و امتیاز می باشد که به صورت اقساطی می توان پرداخت کرد.

مرحله دوم : پروسه ساخت هست که متقاضی طی زمان بندی و جدول پرداختی که از طرف تعاونی مشخص شده ،حداقل هر چهار ماه یکبار اقساط ساخت را با توجه به پیشرفت فیزیکی پروژه به شرکت تعاونی پرداخت می کند.

طبق برنامه و جدول اعلامی تعاونی و زمان بندی که از روز اول مشخص شده و بسته به قدرت اجرایی سازنده و تعهداتی که از روز اول داده می شود زمان تحویل کلید را مشخص می کند.

می توانید برای دیدن نقشه داخلی پروژه ها از طریق واتساپ با شماره موبایل هایی که در سایت درج شده است اقدام نمایید.

واحدها آماده سکونت تحویل داده می شود برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های دفتر تماس بگیرید.

شخص خریدار ابندا باید در شرکت های تعاونی در حال ساخت عضو شود که عضویت رسمی در تعاونی مستلزم پرداخت حق عضویت یا همان امتیاز می باشد که در هر پروسه ارزش چشم گیری دارد .  متقاضیانی که از همان مرحله اول عضو شرکت تعاونی می شوند منفعت بیشتری خواهند داشت. 

جهت هماهنگ کردن زمان بازدید از پروژه با کارشناسان ما تماس بگیرید.

عموما پروژه های منطقه 22 بر دو نوع می باشند: تعاونی ساز(بیشتر پروژه ها) و شخصی ساز(تعداد انگشت شمار)

حق عضویت اعضای یک پروژه که قابل خرید و فروش بوده و در دفتر سازنده نقل و انتقال انجام می شود و تاریخ تحویل پروژه مشخص می باشد.

پیشرفت فیزیکی پروژه – میزان عرضه و تقاضا – اعتبار و سابقه ی سازنده – موقعیت مکانی و امکانات پروژه و …

حق عضویت در پروژه های در حال ساخت که قابل خرید و فروش می باشد را امتیاز می گویند.

شهرک چیتگر مربوط به منطقه 22 تهران است و به طور دقیق در بخش غربی دریاچه چیتگر و بخش جنوبی پارک هزار و یک شهر و همچنین در بخش شمالی پارک چیتگر، باغ ملی گیاه شناسی و چهار باغ و اتوبان حکیم قرار دارد. این شهرک در کنار بازار بزرگ و مشهور ایرانمال واقع شده است از سمت جنوبی نیز به اتوبان خرازی متصل می شود.

پیش ثبت نام عبارت است از درخواست نام نویسی افراد در اولین پروژه ای که تعاونی ارائه می کند، از این جهت وجهی را که فرد می پردازد به عنوان امانت در نظر گرفته می شود. چنانچه فرد به هر دلیلی نخواهد در اولین پروژه ورود کند 2 انتخاب خواهد داشت  1- باقی ماندن در پیش ثبت برای ورود به پروژه های بعدی 2- درخواست عودت وجه و خروج 

از پیش ثبت نام پذیره نویسی: مرحله ای است که زمین انتخاب شده و تفاهم نامه با فروشنده منعقد گردیده است. در این مرحله اولویت با کسانی است که در پیش ثبت نام شرکت نموده اند و  وجه پرداخت کرده اند. چنانچه ظرفیت خالی باقی مانده باشد افراد از طریق کارگزاری می توانند در پروژه ثبت نام نمایند.(افرادی که در پیش ثبت نام شرکت نکرده اند باید کارگزاری هزینه پرداخت نمایند.)

به مبلغی که سرمایه گذار محترم بابت خرید امتیاز پرداخت می کند در هنگام انتخاب واحد 15 درصد سود تعلق می گیرد این در صورتی می باشد که سرمایه گذار محترم امتیاز خود را تا زمان تحویل واگذار نکند.

می توانید با شماره تلفن 09123041937 تماس حاصل کنید.

بله دارای خسارت تاخیر می باشد و تمامی موارد در دفترچه طلایی ذکر می شود.