پروژه های معروف و بزرگ منطقه 22

منطقه 22 تهران برای پیشبرد اهداف مشخصی برنامه ریزی شده است مانند جذب سرمایه های داخلی و خارجی و ایجاد قطب گردشگری-تفریحی، از این جهت پروژه هایی که در منطقه وجود دارند را می توان به دو دسته ی پروژه های مسکونی-تجاری و ابر پروژه های معروف و بزرگ منطقه 22 تقسیم کرد.

پروژه های مسکونی_تجاری منطقه 22

IMG_1891-3-min.jpg

پروژه ستین

_اسم سازنده: شرکت آرین سازه
_اسم تعاونی: توسعه ساخت ستاره همت غرب
_تیپ واحد ها: مسکونی
_موقعیت: مروارید شهر
_متراژ: 100، 130، 150 متر مربع
_تعداد واحد ها: 576 واحد
_مساحت کل زمین: 36200 متر مربع

_توضیحات: پروژه رومنس با دسترسی مناسب به اتوبان های حکیم و همت در منطقه مروارید شهر، غرب منطقه 22 قرار دارد. این پروژه دارای تراکم مسکونی 60000 هزار متر جزو پروژه های اطراف دریاچه چیتگر محسوب می شود.

پدافند-چیتگر-scaled.jpg

پروژه پدافند ارتش

_اسم سازنده: شرکت آرین سازه
_اسم تعاونی: مسکن خاتم الانبیا ارتش
_تیپ واحد ها: مسکونی
_موقعیت: پهنه C شهرک چیتگر
_متراژ واحدها: 60، 90، 120، 180، 240 مترمربع
_تعداد واحد ها: 1126 واحد
_مساحت کل زمین: 225000 متر مربع

_توضیحات: پروژه پدافند ارتش با دسترسی آسان به اتوبان های حکیم، همت و آزادگان بهترین دسترسی را به نقاط مختلف تهران دارا می باشد. همچنین وجود امکانات رفاهی و ورزشی مختل و بسیار کاملی برای ساکنین در نظر گرفته است.

25417.jpg

پروژه نیکان

_اسم سازنده:مسکن ثمین اجرای دقیق(وزارت دفاع)

_اسم تعاونی: مسکن ثمین اجرای دقیق
_تیپ واحد ها: مسکونی
_موقعیت: شهرک مروارید شهر
_متراژ واحدها: 70 تا 150 متر مربع
_تعداد واحد ها: 700 واحد
_مساحت کل زمین: 19300 متر مربع

_توضیحات:به غیر از امکانات رفاهی در نظر گرفته شده برای ساکنی، نزدیکی به مرکز خرید ایران مال و شهربازی هزار و یک شهر به ارزش و اهمیت پروژه افزوده است.

پروژه رومنس

پروژه رومنس

_اسم سازنده: توسعه مسکن همت
_اسم تعاونی: توسعه مسکن همت
_تیپ واحد ها: مسکونی
_موقعیت: یلوار اردستانی
_متراژ واحد ها: 80، 120، 105، 130، 150 متر مربع
_تعداد واحد ها: 1100 واحد
_مساحت کل زمین: 19000 متر مربع

_توضیحات: پروژه رومنس با دسترسی مناسب به اتوبان های حکیم و همت در منطقه مروارید شهر، غرب منطقه 22 قرار دارد. این پروژه دارای تراکم مسکونی 60000 هزار متر جزو پروژه های اطراف دریاچه چیتگر محسوب می شود.

کمنتراست-مال.jpg

پروژه کنتراست مال

_اسم سازنده: شرکت آرین سازه
_اسم تعاونی: شرکت آرین سازه
_تیپ واحد ها: تجاری-اداری
_موقعیت: شمال دریاچه چیتگر
_متراژ واحد ها: 30 و 90 مترمربع
_تعداد واحد ها: 173
_مساحت کل زمین: 3000 متر مربع

_توضیحات: پروژه کنتراست مال یا همان یاس 3 یکی از پروژه های اطراف دریاچه چیتگر است که دسترسی بسیار مناسبی به اتوبان های حکیم، همت و آزادگان دارد. و امکانات متنوعی برای فراهم کردن رفاه و آسایش ساکنین محیا کرده است.

عکس-پروژه-لکسون.jpg

پروژه لکسون

_اسم سازنده: مسکن توسعه ابنیه همت
_اسم تعاونی: مسکن توسعه ابنیه همت
_تیپ واحد ها: اداری-تجاری-اقامتی
_موقعیت: ساحل شرقی دریاچه چیتگر
_متراژ: واحدهای تجاری  30 تا 300 و واحدهای اداری 80 تا 160 متر مربع
_تعداد واحد ها: 30 طبقه
_مساحت کل زمین: 5400 متر مربع

_توضیحات: اولین پروژه اداری – اقامتی در ایران است. در این برج مجلل  طبقات به قسمت های اداری، تجاری و هتلینگ دسته بندی می شوند. میانگین متراژ واحد ها بین 30 تا 300 متر است.

پروژه های بزرگ تجاری تفریحی منطقه 22

ایران مال

ایران مال بزرگترین مرکز تجاری خاورمیانه است مساحت این پروژه که بانک آیند به عنوان سرمایه گذار اصلی آن مشخص شده است حدود یک میلیون و 950 هزار متر مربع است که 500 هزار متر آن را واحد های تجاری تشکیل میدهند.

باغ ایرانی، ایوان بلور، پیست یخ، مرکز نمایشگاهی و شهربازی سرپوشیده به مساحت 10 هزار متر مربع، تالار الماس ، گالری خودرو ، مجموعه سینمایی ، فودکورت مرکز تفریحات خانوادگی ، تالار پذیرایی مجلل ، آمفی تئاتر ، هتل های 5 ستاره ایران مال ،باغ کتاب به مساحت 3.300 مترمربع سرای سالمندان، دریاچه 13 هزارمتر مربعی ، 200 رستوران و 4 واحد سنمایی از جمله بخش های از ایران مال است.

مجموعه هزارو یک شهر

هزار و یک شهر مجموعه ی اعجاب انگیز فرهنگی، تفریحی و رفاهی به وسعت 139 هکتار در منطقه 22 تهران میباشد که در حال احداث است. این شهر اعجاب انگیز با ایده ی یادگیری در دل سرگرمی و سرگرمی در دل فرهنگ که برگرفته از فرهنگ و هنر اصیل ایرانی باشد را اجرایی میکند. هزار و یک شهر از چندین مجموعه حیرت آور تشکیل شده حتی تجسم این عظمت باورنکردنیست. در ادامه برخی عکس های مربوط به این پروژه را خواهیم دید:

دریاچه چیتگر

دریاچه مصنوعی چیتگر درسال 1392 با هدف تبدیل منطقه به قطب گردشگری تاسیس شد.نام دیگر آن دریاچه شهدای خلیج فارس می باشد. این دریاچه در منطقه 22 تهران واقع شده و مساحت آن بالغ بر 130 هکتار است. آب دریاچه از رودخانه کن که از شمال منطقه سرچشمه گرفته تامین می شود. جالب است بدانید این طرح عظیم توسط شرکت های تونل پارس و سایبر اجرا شده که بر اساس مطالعات و طراحی آنها حجم دریاچه درحدود 6/9 میلیون مترمکعب و عمق آن 1/5 الی 9/5 متر در نظر گرفته شده است.

امکانات تفریحی

همانطور که گفته شد به دلیل وسعت بسیار بالای دریاچه شهدا و محصور شدن آن در بین پارک های متعدد مثل پارک جنگلی لتمان،پارک جنگلی کوهسار و بوستان هایی چون آبشار و بوستان کوهستانی ایثار آب و هوای بسیار مطبوعی دارد.همچنین وجود امکانات تفریحی مانند شهربازی، اسکله قایق رانی، پارک آبی و حتی جزایر حیات وحش و مسیرهای دوچرخه سواری و… بهترین انتخاب برای دوستداران طبیعت و گذراندن روزهای تعطیل است.

مجموعه بام لند

مجموعه بام لند در منطقه 22 تهران واقع شده و با اینکه زمان زیادی از تاسیس آن نمی گذرد ولی طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است. این مجموعه در زمینی به مساحت 60هزارمترمربع ساخته شده که بیش از 13هزارمترمربع آن به فضای تجاری اختصاص دارد. بام لند اولین مرکز خرید خطی ایران در فضای باز محسوب می شود. معماری این مجموعه تلفیقی از معماری ایرانی مانند بادگیرها و ستون های تخت جمشید و معماری مدرن و لوکس می باشد.

این مجموعه شامل 12 ساختمان 2طبقه مستقل می باشد که برندهای تجاری مختلف از بهترین پوشاک گرفته تا لوازم خانگی را درکنار هم جمع کرده است.علاوه بر آن در کنار مراکز خرید، برای تفریح و سرگرمی نیز مکان های در نظر گرفته شده است.

اطلاعات تماس

برای تماس فوری فرم زیر را تکمیل کنید

آرین سازه

شرکت آرین سازه با اعتماد بر نیروهای متعهد و مجرب و متخصص در سال ۱۳۸۴ تاسیس شد این شرکت تنها به ساخت خانه برای هموطنان تکیه نکرد و هدف این شرکت علاوه بر خانه دار شدن مردم با حداقل نقدینگی در این اوضاع بد معیشتی و اقتصادی به فکر کیفیت و متریال ساخت هم بوده است.

امکانات پروژه ستین

پروژه لوکس ستین از امکانات موقعیتی زیادی برخوردار است. علاوه بر این امکاناتی مانند: زمین بازی چند منظوره، استخر و سونا برای هر بلوک، سالن اجتماعات مختص هر بلوک،تراس قابل چیدمان ، طراحی void و ...

ستین چیتگر کارگزاری رسمی

پروژه ستین در یکی از بهترین موقعیت های پروژه های مروارید شهر در بین املاک چیتگر قرار دارد. این پروژه دارای تنوع متراژ بالایی است و از واحد ۶۰ متر تا ۱۸۰ متر موجود دارد. پروژه توسط شرکت آرین سازه در حال احداث است .