پروژه توانمدسازی کارکنان کل ارتش

قطع به یقینا بحال اسم منطقه 22 به گوشتان خورده است که دارای 5 پهنه می‌باشد که از دریاچه چیتگر شروع شده و تا منطقه اردستانی ادامه می‌یابد. پهنه های a، b، e تحت نظر بنیاد تعاون ارتش در حال ساخت است و پهنه c آن نیز مربوط به سایر ارگان های ارتش است. حال ما می‌خواهیم با پهنه e این منطقه آشنا شویم. یکی از پروژه های پهنه e طرح توانمندسازی ارتش است.

از جمله برتری های پروژه توانمند سازی کارکنان کل ارتش به برج های مسکونی مجاور می توان به اختصار موارد زیر را نام برد:

 • قرار گیری پروژه توانمندسازی ارتش در موقعیت مکانی عالی در بلوار پژوهش جایی که کم ترین فاصله را تا بزرگراه های اصلی مجاور دارد
 • نزدیکی به مراکز مهم گردشگری چون دریاچه چیتگر، بازار ایران مال، بام لند، مجموعه هزار و یک شهر و دیگر مراکز رفاهی 
 •  برخورداری از مزایای رفاهی، سازه ای، قراردادی فوق العاده 
 • رزومه و پشتوانه مالی قوی شرکت سازنده 

همه ی موارد فوق الذکر و فاکتور هایی که در ادامه به شرح آن می پردازیم تضمین کننده آینده روشن پروژه توانمندسازی کارکنان کل ارتش و سود دهی بالای آن در سال های آتی می باشد.

مشخصات پروژه توانمندسازی کارکنان کل ارتش

پروژه توانمند سازی پهنه e ارتش زیر نظر بنیاد تعاون بتاجا ارتش در حال ساخت می باشد.

طرح توانمندسای شامل سهام های 20 و 50 متری است که مربوط به کارکنان ارتش با سابقه بالای 15 سال بوده و بسته به واریزی اعضا و خوش حسابی آنها واحدهای خوبی به آنها تعلق می گیرد.

پهنه های در حال ساخت این منطقه با حروف انگلیسی A,B,C نام گذاری شده است و این پروژه به پهنه e ارتش شناخته می شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد پروژه توانمندسازی ارتش با کارشناسان مجرب املاک فرامسکن تماس حاصل فرمایید.

موقعیت مکانی پروژه توانمندسازی ارتش

موقعیت پروژه توانمندسازی ارتش

آدرس پروژه توانمندسازی ارتش

پهنه e در انتهای بلوار طبیعت و همچنین در جنوب ایرانمال واقع شده است

موقعیت پروژه توانمندسازی ارتش

بزرگراه های منتهی به پروژه

پروژه توانمندسازی ارتشدارای دسترسی مناسبی به بزرگراه های تهران-کرج، شهید همدانی، شهید خرازی و همت می باشد.

مراکز مهم رفاهی

مراکز مهم رفاهی-گردشگری

از جمله مزایای پروژه توانمندسازی ارتش نزدیکی و دسترسی آسان به مراکز مهم رفاهی_گردشگری اطراف می باشد که در زیر به برخی از آنها اشاره شده است: ایرانمال_ هزار و یک شهر_ بام لند_پارک جنگلی چیتگر و دریاچه چیتگر 

مترو وردآورد

خطوط مترو- اتوبوسرانی و تاکسیرانی

خطوط مترو وردآورد و چیتگر، خطوط تاکسیرانی و اتوبوسرانی در فاصله ای بسیار نزدیک به پروژه توانمندسازی ارتش قرار دارند و رفت و آمد را برای ساکنین آسان نموده اند.

امکانات و مزایای پروژه توانمندسازی کارکنان کل ارتش

امکانات و مزایای رفاهی و سازه ای  

 •  لابی های مجلل با ارتفاع سقف های هتلینگ
 • سالن اجتماعات
 • سالن ورزشی
 •  کتاب خانه و کافی شاپ
 • 6 لاین آسانسور KONE فنلاند
 • پنجره های دوجداره عایق صدا
 • سیستم اتفاع و اعلان حریق
 •  لابی من و حراست 24 ساعته
 •  فضای سبز شکیل و مسطح مابین مشاعات برج ها
 • و….

شرایط پرداخت پروژه توانمندسازی کارکنان کل ارتش

معامله ها به صورت ۲۰ متر و ۵۰ متر صورت می‌گیرد.
که هر ۵۰ متر شامل یک سهم ۲۰ متر و یک سهم ۳۰ متر است .
پس در نتیجه می‌توان گفت
۲۰متر سهام+۳۰متر سهام =۵۰ متر سهام
که اگر شما میخواهید یک سهام ۲۰ متر را خریداری کنید به این نکته باید دقت کنید .قراردادی که اعضا با شخص ارتشی بسته است متری ۵ میلیون می باشد پس در نتیجه
۵میلیون ×۲۰متر سهام =۱۰۰میلیون تومان است.
که از این ۱۰۰میلیون تومان پرداختی شخص ارتشی به بتاجا می بایست ۳۰ میلیون تومان فیش واریزی باشد و ۷۰ میلیون باقی مانده به صورت وام طرح حکمت می باشد که از فیش حقوق نفر اول ارتشی کم می شود .
حال به بررسی سهام های ۳۰ متر می پردازیم
۳۰متر سهام ×متری ۵ میلیون =۱۵۰ میلیون تومان
که پرداختی شخص ارتشی به بتاجا می بایست ۴۵ میلیون تومان فیش واریزی باشد و همچنین ۱۰۵ میلیون الباقی وام که فروشنده باید اقساط آن را پرداخت کند .

نکته بسیار مهم
❌اگر سهام ۵۰ متری به شخص ثانی منتقل شود باید ۱۰۵ میلیون وام با بتاجا تسویه شود ❌

 

در زمان معامله سهام ۵۰متری چه فیش هایی باید چک شود؟
​​​​​​​پس در نتیجه در زمان معامله سهام ۵۰ متری ۲ فیش واریزی ۳۰ میلیون تومان سهام ۲۰متری ،و فیش واریزی ۴۵ میلیون تومانی سهام ۳۰ متری چک می‌شوند.
​​​​​​​

تصویر خاک برداری ستین

پیشرفت پروژه توانمندسازی ارتش

پروژه توانمند سازی کارکنان کل ارتش هم اکنون در مرحله گود برداری است.

تصویر زمان تحویل ستین

زمان تحویل پروژه توانمندسازی ارتش

زمان تحویل پروژه مسکونی و لوکس توانمند سازی ارتش از طرف شرکت سازنده 4 سال اعلام شده است که به ترتیب اولویت خوش حسابی خریداران در پرداخت اقساط به آنان واگذار می گردد.

کارگزاری رسمی پروژه توانمندسازی ارتش

با توجه به اینکه تمامی انبوه سازان و سازندگان کشور طبق دستور وزارت تعاون باید تمامی امور واگذاری ها و فروش واحدها های مسکونی_اداری_تجاری و… را از طریق تعاونی ها انجام دهند. تعاونی نیز به کارگزاران رسمی خود نمایندگی تمام حقوق خود را داده است که امور پیش فروش، پذیره نویسی و واگذاری دفترچه مالکیت به اعضای تعاونی در این کارگزاری ها صورت می پذیرد.

توجه: خریداران و سرمایه گذاران عزیز هنگام خرید و سرمایه گذاری آپارتمان های آرین سازه حتما به کارگزاران رسمی  مراجعه فرمایند در غیر اینصورت عواقب آن به عهده خریدار میباشد

کارگزاری فرامسکن

کارگزاری فرامسکن با بیش از 15 سال سابقه فروش و پیش فروش واحد های مسکونی_اداری_تجاری و همکاری با تعاونی های معتبر منطقه توانسته گام مهم و مؤثری در سرمایه گذاری امن و پرسود برای خریداران و سرمایه گذاران بردارد و با به کارگیری کادری مجرب و سال ها فعالیت موفق اعتماد و رضایت مشتریان بسیاری را جلب نماید.

خریداران و سرمایه گذاران می توانند برای اطلاع از نحوه خرید پروژه توانمندسازی ارتش با مشاوران ما در فرا مسکن با شماره های زیر تماس حاصل نمایند.

مزایای سرمایه گذاری در پروژه توانمندسازی ارتش

در حال حاضر پروژه های بسیاری در منطقه 22 تهران توسط سازندگان متعدد در حال ساخت هستند. هدف ما در فرامسکن این است که پروژه ای را به خریداران معرفی کنیم که با کم ترین میزان سرمایه اولیه بتواند بیشترین میزان سوددهی را داشته باشد.

فاکتور های بسیاری در پروژه توانمندسازی ارتش وجود دارد که خیال خریداران را از بابت سرمایه گذاری امن، پرسود و آینده دار بودن پروژه راحت می کند که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • سازنده معتبر  که با رزومه ی درخشان خود در تحویل پروژه های موفق و بزرگ در منطقه 22 و پشتوانه مالی قوی امنیت و سرانجام موفق پروژه توانمندسازی ارتش را تضمین می کند.
 • نزدیکی به پروژه های بزرگ مانند ایران مال، مجموعه هزارو یک شهر و… که خود  دلیلی بر رشد منطقه در سال های آینده و در نتیجه سوددهی و افزایش قیمت پروژه های بزرگی چون توانمندسازی ارتش است.

 

پروژه توانمند سازی کارکنان کل ارتش

سؤالات متداول

پهنه E از شمال دارای ویو آب نمای موزیکال پروژه بزرگ بازار بزرگ ایران است و کوهستان از جنوب ویو بدون مشرف به جنگل چیتگر ، از سمت غرب به سمت باغ ملی گیاه شناسی ، از سمت شرق به دریاچه چیتگر و شهر تهران می باشد.

 • سازنده معتبر با پشتوانه مالی قوی
 • امکانات رفاهی و سازه ای متعدد
 • لوکیشن مناسب و فاصله ی کم تا مراکز مهم رفاهی_تفریحی_گردشگری و نزدیکی به مراکز درمانی و آموزشی

زمان تحویل پروژه مسکونی و لوکس ستین از طرف شرکت سازنده 4 سال اعلام شده است 

دفاتر فروش رسمی و یا اصطلاحاً کارگزاران رسمی  تعداد اندکی هستند که برای استعلام می توانید با شماره ی 09122335027 تماس حاصل فرمایید

خریداران می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید با مشاوران ما در کارگزاری فرامسکن تماس بگیرند:

09122335027_09374392359

اطلاعات تماس

برای تماس فوری فرم زیر را تکمیل کنید

مطالب پربازدید

پروژه ستین

پروژه ستین در یکی از بهترین موقعیت های پروژه های مروارید شهر در بین املاک چیتگر قرار دارد. این پروژه دارای تنوع متراژ بالایی است و از واحد ۶۰ متر تا ۱۸۰ متر موجود دارد. پروژه توسط شرکت آرین سازه در حال احداث است .

موقعیت پروژه ستین

پروژه لوکس ستین در 12 بلوک در منطقه ۲۲، بلوار اردستانی واقع شده و دسترسی مستقیم به اتوبان حکیم ، خرازی ( همت ) ، آزادگان و اتوبان تهران کرج ، تهران شمال دارد . این منطقه جزو مناطق طلایی از لحاظ سرمایه گذاری میباشد.

امکانات پروژه ستین

پروژه لوکس ستین از امکانات موقعیتی زیادی برخوردار است. علاوه بر این امکاناتی مانند: زمین بازی چند منظوره، استخر و سونا برای هر بلوک، سالن اجتماعات مختص هر بلوک،تراس قابل چیدمان ، طراحی void و ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.