پروژه پدافند هوایی ارتش

پروژه پدافند هوایی ارتش که معروف به پروژه دو قلوی ارتش نیز می‌باشد در پهنه C شهرک چیتگر و با همکاری تعاونی مسکن خاتم الانبیاء و مشارکت شرکت شناخته شده آرین سازه در حال ساخت است. این پروژه در سال 1397 با مشارکت شرکت آرین سازه شروع به ساخت کرده است.

پروژه پدافند هوایی ارتش در اصل متعلق به تعاونی مسکن پدافند خاتم الانبیا بوده است و کارفرمای پروژه تعاونی پدافند می باشد. که نحوه مشارکت به این صورت است که آرین سازه 61 درصد سهم داشته و سهم پدافند هوایی ارتش 39 درصد می‌باشد.

مشخصات پروژه پدافند هوایی ارتش

این مجموعه شامل دوبرج کاملا مدرن وخاص است که برج شمالی به نام H شامل ۳۲طبقه وبرج جنوبی به نام C شامل۴۰ طبقه ومربوط به تعاونی مسکن پدافند ارتش می باشد که درنوع خود یکی از خاص ترین و بی نظیرترین وبلند ترین برج هایی است که درپایتخت درحال اجراست.

این پروژه مرداد ماه ۹۷ طی قرارداد ساخت با شرکت آرین سازه رابین که از خوشنام ترین وبا سابقه ترین شرکت های ساختمانی منطقه می باشد آغاز به کار کرده است این پروژه هم اکنون در مرحله اسکلت قرار دارد. بلوک C با همکف 20 طبقه اسکلت خورده و بلوک H با همکف 15 طبقه اسکلت خورده است. متراژ واحدهای این برج ها به صورت متراژ ۶۰ الی ۲۴۰ متری که هربرج ۱۵۰ الی ۲۵۰ واحد مسکونی را درخود جای داده است می باشد.

ازمزایای این پروژه طراحی آن وجانمایی واحدها می باشد به طوری که از تمامی متراژها درتمام طبقات حداقل یک واحد شمالی ویک واحد جنوبی حتما قراردارد. برخی از متراژها مانند ۱۲۰و۱۵۰ متری تعداد بیشتری درهر طبقه وجود دارد مثلا متراژ۱۲۰ متری درهرطبقه ۴واحد وجود دارد که انتخاب واحد در طبقات مختلف را برای اعضایی که واحد ۱۲۰ متری دارند بسیار راحت می نماید.

موقعیت مکانی پروژه پدافند هوایی ارتش

شهرک چیتگر

آدرس پروژه پدافند هوایی ارتش

بلوار پژوهش، ضلع غربی دریاچه چیتگر در منطقه ۲۲ تهران

ساخت و ساز منطقه 22

بزرگراه های منتهی به پروژه

جاده ها و مسیرهای اصلی در اطراف پروژه عبارت اند از: اتوبان شهید همت، شهید همدانی، شهید خرازی، اتوبان حکیم،آزاد راه تهران–کرج، اتوبان آزادگان
بازار بزرگ ایرانمال

مراکز مهم رفاهی-گردشگری

در شمال: شهربازی هزار و یک شهر در جنوب: باغ ملی گیاهشناسی در شرق: بلوار پژوهش در غرب: بازار بزرگ ایران مال
تصویر خطوط مترو

خطوط مترو- اتوبوسرانی و تاکسیرانی

این پروژه از لحاظ دسترسی به خطوط مترو، اتوبوسرانی و تاکسیرانی در موقعیت مکانی بسیار خوبی قرار دارد.

امکانات و مزایای پروژه پدافند هوایی ارتش

امکانات و مزایای رفاهی و سازه ای  

 • روف گارن
 • سالن اجتماعات
 • هلی پد
 • پیست دوچرخه سواری
 • سالن ورزشی چند منظوره
 • زمین فوتبال
 • هایپرمارکت
 • کافی شاپ و رستوران
 • لابی مجلل
 • فضای سبز و بازی کودک
 • شوتینگ زباله
 • سیستم اطفاء حریق
 • طراحی void 
 • لاندری 
 • بدون مشرف
 • نور در تمامی ساعات روز 

مزایای قراردادی پروژه پدافند هوایی ارتش

قرارداد پروژه پدافند هوایی ارتش بندهای زیر را دارا می باشد که شامل موارد زیر است:

 • ذکر متراژ و پلاک ثبتی
 • مشخصات زمین و پروانه ساخت
 • مشخصات پروژه
 • توافق طرفین 
 • مالیات و عوارض
 • روش حل اختلاف
 • تذکرات
 • نحوه فسخ قرارداد

در صورت تمایل به اطلاعات بیشتر از چگونگی قرار داد و مزایای آن میتوانید با کارشناسان فرامسکن تماس بگیرید.

شرایط پرداخت پروژه پدافند هوایی ارتش

برای خرید پروژه ارتش در پهنه c شهرک چیتگر باید در ابتدا توجه کنید که خریدتان را از تعاونی پدافند انجام میدهید یا شرکت آرین سازه ، اگر بخواهید از شرکت آرین سازه خرید کنید توجه کنید دو نوع قرارداد وجود دارد: قرارداد طلایی و قرارداد آبی،همچنین قیمت ساخت علی الحساب میباشد.

همچنین اگر از تعاونی مسکن پدافند انجام میدهید باید بدانید که امتیاز های اعضای اصلی طبقه واحد مشخص ،قیمت قطعی می باشد و اعضا هیچ قسطی تا زمان تحویل پروژه نباید پرداخت کنند
برای دریافت اطلاعات بیشتر از پروژه پدافند هوایی ارتش لطفا با کارشناسان فرامسکن تماس حاصل فرمایید.

موارد مهم قرارداد

 • اعطا سند تفکیکی به اعضا 
 • ذکر تمامی مصالح مصرفی در قرارداد
 • ثبت قرارداد پروژه در دفتر اسناد رسمی
 • وجود متراژ های متنوع در پروژه پافند هوایی ارتش و ذکر آنها در متن قرار داد همراه با پلاک ثبتی

نکات مهم قراردادی

 • خریدار یا سرمایه گذار باید دقت داشته باشد پس از هر بار پرداخت دفترچه مالکیت باید توسط مدیریت امضا شده و دارای مهر برجسته شرکت باشد
 • خریداران می بایست واریزی های خود را به شماره حساب های موجود در جداول انجام دهند و از واریز به حساب غیره بپرهیزند
 • تمامی قیمت های ذکر شده در جداول به صورت علی الحساب بوده و با توجه به افزایش قیمت مصالح و … با اندکی رشد و افزایش همراه خواهد بود.

پذیره نویسی و پیش فروش پروژه پدافند هوایی ارتش

این پروژه دارای دو مدل قرارداد در بازار است . که یک سهم آن مربوط به اعضای ارتش تعاونی مسکن خاتم الانبیا بوده و دیگری سهم سازنده ( آرین سازه ) است.

تفاوت این دو سهم در این است که برای خریداری سهام کارکنان ارتش باید تمامی مبلغ بصورت یکجا پرداخت شود اما برای خرید سهم سازنده باید امتیاز + واریزی بروز تا تاریخ خرید پرداخت شود و مابقی مبلغ بصورت اقساط پرداخت شود .

و تفاوت دیگر این دو سهم این است که در قرارداد با آرین سازه پلاک ثبتی در قرارداد ذکر میشود و در این حالت مشخص است که واحد شما در همین دو برج واقع شده اما در سهم تعاونی ارتش شما در واقع عضویت در تعاونی را خریداری میکنید و تعاونی موظف به تحویل 1 واحد مسکونی 60 متری به شما خواهد بود اما مشخص نخواهد شد که شما در برج های پدافند ارتش واحد تحویل خواهید گرفت یا در پروژه دیگری که تعاونی معین کند . بروزرسانی خرداد ماه سال 1401 در حال حاضر واحدهایی که مربوط به سهام ارتش بوده اند انتخاب واحد شده اند و موقعیت آنها مشخص شده است.

برای آگاهی از وضعیت خرید و فروش آنها با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید .

تصویر اعضای تعاونی

اعضای اصلی تعاونی چه کسانی هستند

خریداران و سرمایه گذارانی که در مرحله پذیره نویسی به پروژه ورود می کنند و مستقیماً و بدون واسطه خرید خود را از تعاونی و کارگزاران رسمی مثل کارگزاری فرامسکن انجام می دهند صاحب امتیاز و عضو اصلی تعاونی محسوب می شوند که خودشان هزینه ای بابت حق امتیاز پروژه پرداخت نمی کنند اما پس از مدتی در صورتی که تصمیم فروش واحد یا واحد های خود را داشته باشند علاوه بر دریافت تمام پولی که تا آن لحظه پرداخت کرده اند مبلغی را به عنوان حق امتیاز دریافت می کنند. لازم به ذکر است میزان ارزش حق امتیاز به عواملی همچون میزان پیشرفت پروژه بستگی دارد.

تصویر پیش فروش

پیش فروش چیست

به عملیاتی که خریدار و یا سرمایه گذارار برای خرید ملک و یا پروژه خود پول را به صورت اقساطی و طی چند مرحله پرداخت میکند پیش خرید گفته میشود و زمانی که از طرف سازنده و یا پیمانکار پروژه سرمایه مورد نیاز عملیات اجرایی پروژه در چند مرحله و با توجه به پیشرفت کار از سرمایه گذار گرفته شود اصطلاحا پیش فروش انجام شده

درباره آرین سازه

شرکت آرین سازه با بیش از 16 سال فعالیت مفید و مؤثر در امور ساختمانی، ساخت و تحویل پروژه های موفق مسکونی، اداری، تجاری و… و همچنینن مدیریت دکتر مسعود عبدی توانسته نقش مهم و بسزایی در خانه دار شدن اقشار مختلف جامعه ایفا کند. این شرکت ساختمانی به واسطه رزومه ی درخشان خود در ساخت و ساز موفق شده است برای سرمایه گذاران بازار مسکن بستری امن و مطمئن ایجاد کند. آرین سازه با پشتوانه قوی مالی که از طریق کارخانجات و شرکت های زیر مجموعه خود دارد خیال خریداران را از بابت آینده روشن و تحویل به موقع واحد ها راحت کرده است.

این بار نیز این شرکت ساختمانی پر آوازه و موفق شروع به ساخت و اجرای پروژه لوکس مسکونی دیگری با نام پروژه پدافند هوایی ارتش در منطقه 22 تهران کرده است که بدون شک با توجه به آنچه در بالا ذکر شد می تواند گزینه ای مناسب برای سرمایه گذاری محسوب شود. چه بسا که پتانسیل های منطقه 22 و امکانات رفاهی_قراردادی پدافند هوایی ارتش خبر از رشد قیمتی قابل ملاحظه ی این پروژه در سال های آینده می دهد.

تصویر آرین سازه
تصویر خاک برداری ستین

پیشرفت پروژه پدافند هوایی ارتش

با توجه به سرعت بالایی که پروژه پدافند ارتش داد هم اکنون بلوک C با همکف 20 طبقه اسکلت خورده و بلوک H با همکف 15 طبقه اسکلت خورده است. 

تصویر زمان تحویل ستین

زمان تحویل پروژه پدافند هوایی ارتش

زمان تحویل پروژه مسکونی و لوکس پدافند هوایی ارتش از طرف شرکت سازنده 48 ماه پس از آغاز گودبرداری اعلام شده است پس زمان تحویل این پروژه اوایل سال ۱۴۰۲ می باشد.

کارگزاری رسمی پروژه پدافند هوایی

با توجه به اینکه تمامی انبوه سازان و سازندگان کشور طبق دستور وزارت تعاون باید تمامی امور واگذاری ها و فروش واحدها های مسکونی_اداری_تجاری و… را از طریق تعاونی ها انجام دهند بر همین اساس شرکت آرین سازه نیز که ساخت و اجرای پروژه پدافند هوایی ارتش را بر عهده دارد تمامی حقوق واگذاری و فروش آپارتمان های پروژه پدافند هوایی ارتش را از طریق تعاونی  تعاونی مسکن خاتم الانبیاء انجام می دهد و تعاونی نیز به کارگزاران رسمی خود نمایندگی تمام حقوق خود را داده است که امور پیش فروش، پذیره نویسی و واگذاری دفترچه مالکیت به اعضای تعاونی در این کارگزاری ها صورت می پذیرد.

توجه: خریداران و سرمایه گذاران عزیز هنگام خرید و سرمایه گذاری آپارتمان های آرین سازه حتما به کارگزاران رسمی شرکت آرین سازه مراجعه فرمایند در غیر اینصورت عواقب آن به عهده خریدار میباشد

کارگزاری فرامسکن

کارگزاری فرامسکن با بیش از 15 سال سابقه فروش و پیش فروش واحد های مسکونی_اداری_تجاری و همکاری با تعاونی های معتبر منطقه توانسته گام مهم و مؤثری در سرمایه گذاری امن و پرسود برای خریداران و سرمایه گذاران بردارد و با به کارگیری کادری مجرب و سال ها فعالیت موفق اعتماد و رضایت مشتریان بسیاری را جلب نماید.

خریداران و سرمایه گذاران می توانند برای اطلاع از نحوه خرید و شرکت در پذیره نویسی پروژه پدافند هوایی ارتش با مشاوران ما در فرا مسکن با شماره های زیر تماس حاصل نمایند

مزایای سرمایه گذاری در پروژه پدافند هوایی ارتش

همانطور که در جریان هستید در حال حاضر پروژه های بسیاری در منطقه 22 تهران توسط سازندگان متعدد در حال ساخت است. هدف ما در فرامسکن این است که پروژه ای را به شما معرفی کنیم که با کم ترین میزان سرمایه اولیه بتواند بیشترین میزان سود دهی را داشته باشد.

فاکتور های بسیاری در پروژه پدافند هوایی ارتش وجود دارد که خیال خریداران را از بابت سرمایه گذاری امن، پرسود و آینده دار بودن پروژه راحت می کند که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • همکاری  تعاونی مسکن خاتم الانبیاء با سازنده معتبر (شرکت آرین سازه) که با رزومه ی درخشان خود در تحویل پروژه های موفق و بزرگ در منطقه 22 و پشتوانه مالی قوی امنیت و سرانجام موفق پروژه پدافند هوایی ارتش را تضمین می کند
 • نزدیکی به پروزه های بزرگ مانند ایران مال، مجموعه هزارو یک شهر و… که خود  دلیلی بر رشد منطقه در سال های آینده و در نتیجه سوددهی و افزایش قیمت پروژه های بزرگی چون پدافند هوایی ارتش است.
 • دسترسی آسان، مزایای ویژه قراردادی و شرایط پرداخت اقساطی، سود سالانه و خسارت تحویل و… دیگر فاکتور های ارزشمندی پروژه پدافند هوایی ارتش محسوب می شوند.
پروژه پدافند ارتش

سؤالات متداول

بلوار پژوهش، ضلع غربی دریاچه چیتگر در منطقه ۲۲ تهران
 • سازنده معتبر با پشتوانه مالی قوی
 • امکانات رفاهی و سازه ای متعدد
 • لوکیشن مناسب و فاصله ی کم تا مراکز مهم رفاهی_تفریحی_گردشگری و نزدیکی به مراکز درمانی و آموزشی
 • قرارداد شفاف و دقیق که در آن سازنده خود را ملزم به پرداخت خسارت در ازای عمل نکردن به تعهدات خود کرده مانند جریمه دیرکرد در تحویل پروژه 
این پروژه با شرکت آرین سازه مشارکت نموده است.

این پروژه دارای 2 بلوک به نام های بلوک H و C می باشد.

 
زمان تحویل این پروژه سال 1402 تعیین شده است.
شرایط پیش خرید این پروژه به این صورت است که حتما برای دریافت ۱ واحد باید ۲ دفترچه خریداری نمایید تا بتوانید یک واحد انتخاب کنید.
پروژه پدافند متعلق به تعاونی پدافند هوایی ارتش هست که با سازنده شخصی (شرکت آرین سازه) مشارکت در ساخت انجام داده اند. در حال حاضر سازنده سهم واحدهای خود را و تعاونی هم سهم خود را می فروشد. لازم به توضیح هست که سهم تعاونی ارتش فقط به صورت سهام ۶۰ متری و بدون قسط عرضه می شود و سهم شرکت آرین سازه به صورت متراژهای مختلف و اقساط ماهانه عرضه می شود.

شیوه و نحوه خرید واحد در تمام تعاونی های دولتی به یک شکل است، طبقه و جهت شما در زمان انتخاب واحد که اواخر ساخت برج بر اساس خوش حسابی شما در پرداخت اقساط محاسبه و انتخاب می شود برای اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید با ما تماس بگیرید 09122335027

دفاتر فروش رسمی و یا اصطلاحاً کارگزاران رسمی آرین سازه تعداد اندکی هستند که برای استعلام می توانید با شماره ی 09122335027 تماس حاصل فرمایید

خریداران می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید با مشاوران ما در کارگزاری فرامسکن (کارگزاری پروژه پدافند هوایی ارتش) تماس بگیرند:

09122335027_09374392359

اطلاعات تماس

برای تماس فوری فرم زیر را تکمیل کنید

مطالب پربازدید

پروژه ستین

پروژه ستین در یکی از بهترین موقعیت های پروژه های مروارید شهر در بین املاک چیتگر قرار دارد. این پروژه دارای تنوع متراژ بالایی است و از واحد ۶۰ متر تا ۱۸۰ متر موجود دارد. پروژه توسط شرکت آرین سازه در حال احداث است .

موقعیت پروژه ستین

پروژه لوکس ستین در 12 بلوک در منطقه ۲۲، بلوار اردستانی واقع شده و دسترسی مستقیم به اتوبان حکیم ، خرازی ( همت ) ، آزادگان و اتوبان تهران کرج ، تهران شمال دارد . این منطقه جزو مناطق طلایی از لحاظ سرمایه گذاری میباشد.

امکانات پروژه ستین

پروژه لوکس ستین از امکانات موقعیتی زیادی برخوردار است. علاوه بر این امکاناتی مانند: زمین بازی چند منظوره، استخر و سونا برای هر بلوک، سالن اجتماعات مختص هر بلوک،تراس قابل چیدمان ، طراحی void و ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.