دفتر تعاونی پروژه پدافند هوایی ارتش

پروژه پدافند هوایی ارتش در پهنه C شهرک چیتگر و در زمینی به مساحت 225000 متر مربع در حال ساخت می باشد. این برج های بلند مرتبه دارای 2 بلوک C (32 طبقه) و بلوک H (40 طبقه) هستند که بلوک C خود از 3 بلک مجزای A و B و C تشکیل شده است. کارفرمای این پروژه تعاونی مسکن پدافند هوایی ارتش (خاتم الانبیا) می باشد و ساخت آن را شرک خوش آوازه و به نام آرین سازه به عهده دارد و سهم مشارک آن دو به صورت 60 % سهم سازنده و 40 % سهم کارفرما می باشد. سرمایه گذاران برای خرید امتیاز این پروژه و شرکت در پذیره نویسی هم به تعاونی مسکن ارتش و هم به کارگزاری های رسمی آرین سازه مثل هاکان هوم مراجعه نمایند. لازم به ذکر است که هیچ تفاوتی بین این 2 تعاونی وجود ندارد و مزایا و شرایط خرید هر دو یکسان است.

تعاونی مسکن پدافند هوایی ارتش

تعاونی مسکن پدافند آجا (خاتم الانبیا) کارفرمای پروژه پدافند ارتش در منطقه چیتگر می باشد که فعالیت خود را از سال 1390 آغاز نموده و از عمده فعالیت های این تعاونی می توان به ساخت و ساز برج های مسکونی و تجاری، شهرک سازی، ساخت مجتمع های مسکونی و ساخت و ساز ساختمان های محدود و مشارکتی اشاره کرد.

تعاونی مسکن خاتم الانبیا با 809 عضو فعال و 69 کارمند حرفه ای پروژه های موفق زیادی را به اتمام رسانده و هدف اصلی این مجموعه کمک به وضعیت معیشتی کارکنان از طریق آسان سازی خرید مسکن و کمک به خانه دار شدن نیروهای پدافند هوایی ارتش است که البته لازم به ذکر است که این پروژه ها تنها مخصوص ارتشی ها نیست و مردم نیز می توانند از این فرصت استفاده کرده و برای خرید و سرمایه گذاری در پروژه های ارتش، شرکت در پذیره نویسی و خرید امتیاز آنها اقدام نمایند.

تعاونی آرین سازه

شرکت ساختمانی آرین سازه با گرید A انبوه سازی یکی از برترین شرکت های ساختمانی کشور است که از سال 1384 فعالیت خود را با مالکیت دکتر مسعود عبدی آغاز کرده است و در زمینه های مختلف ساخت و ساز مسکونی، اداری و تجاری فعالیت می کند.

این مجموعه از سال 1397 طبق قراردادی حق واگذاری تمام واحد های ساخته شده را به تعاونی توسعه ساخت ستاره همت غرب سپرده است که این تعاونی نیز تمامی نقل و انتقالات صدور دفترچه را از طریق کارگزاری رسمی خود مانند هاکان انجام می دهد.

هلدینگ آرین سازه با توجه به دانش کافی در سطح بین المللی و توان مالی که با توجه به وجود شرکت های زیر مجموعه خود دارد از جمله گروه کارخانجات اسکلت سازی و… و همچنین ساخت و اتمام پروژه های موفق بسیاری مانند کانتراست مال، برج آبشار، ستین و… توانسته نقش مهمی در طرح پیشرفت منطقه چیتگر تهران ایفا کند. هم اکنون نیز این مجموعه با مشارکت تعاونی مسکن خاتم الانبیا پروژه عظیم پدافند هوایی ارتش را در دست اجرا دارد.

خرید امتیاز پروژه پدافند هوایی ارتش

1- خرید از تعاونی ارتش

با توجه به پایان مهلت پذیره نویسی خریداران می بایست برای ورود به پروژه حق امتیاز آن را اعضای اولیه تعاونی خریداری نمایند که به این صورت می باشد: پرداخت 46 میلیون واریزی اولیه+اقساط پرداخت شده تا کنون+حق امتیاز به عضو اولیه و سپس گرفتن وکالت نامه از وی و مراجعه به تعاونی ارتش برای انتقال دفترچه مالکیت.

2- خرید از آرین سازه

برای خرید حق امتیاز پروژه پدافند ارتش از اعضای اولیه باید همانطور که پیش تر ذکر کردیم خریدار پس از پرداخت مبلغ مورد نظر به عضو اولیه و گرفتن وکالت نامه از وی این بار به تعاونی آرین سازه یا کارگزاری رسمی آن یعنی کارگزاری هاکان مراجعه کرده و نسبت به انتقال دفترچه اقدام نماید.

آرین سازه دارای 2 دفترچه آبی و طلایی است که فرق قیمت آنها بین 150 تا 200 میلیون تومان می باشد. علاوه بر آن دفترچه طلایی برتری هایی دارد از جمله:

1_جریمه دیر کرد: به ازای هر ماه دیر کرد در تحویل پروژه مبلغ 1 تا 3 میلیون تومان جریمه در نظر گرفته شده است.

2_ امکان انتخاب واحد ها و ذکر متراژ دقیق آن ها

و قرار بر این است در آینده ای نزدیک همه ی دفترچه های آبی که در دست مردم است جمع آوری شده و معاملات فقط با دفترچه طلایی انجام شود.

کارگزاری رسمی پروژه پدافند ارتش

طبق قانون و به دستور وزارت تعاون تمامی ساخت وساز های انبوه مسکن می بایست در غالب تعاونی ها انجام شود و تعاونی ها نیز برای تمامی نقل و انقالات و واگذاری واحدها به دفاتر کارگزاری خود اجازه و اختیار داده اند.

شرکت آرین سازه رابین برای پیشبرد ساخت و ساز خود در منطقه 22 انبوه سازی را از طریق تعاونی ستاره توسعه همت غرب انجام می دهد و نقش تعاونی ها در پیشبرد اهداف انبوه سازان بر کسی پوشیده نیست. از سوی دیگر این تعاونی نیز تمامی اختیارات صدور دفترچه مالکیت و پذیره نویسی و امور مربوطه را به کارگزار رسمی خود فرامسکن واگذار نمود.

کارگزاری فرامسکن ضمن مشارکت در پروژه های انبوه سازی و همکاری با تعاونی ها و سازنده های معتبر، این بار در زمینه ی فروش و پذیره نویسی پروژه های مسکونی، اداری و تجاری با شرکت آرین سازه همکاری کرده و با به کارگیری کادری مجرب و کارآزموده خدمات موردنیاز را به بهترین نحو به هموطنان عزیز ارائه می دهند.

اطلاعات تماس

برای تماس فوری فرم زیر را تکمیل کنید

پروژه های دیگر

پروژه نیکان

پروژه نیکان

پروژه نیکان یکی از پروژه های متعلق به وزارت دفاع است که تعاونی مسکن ثمین کار ساخت آن را برعهده دارد .پروژه نیکان دارای ۴ بلوک ۱۲ طبقه ای می باشد.

پروژه برج مرجان

برج مرجان

پروژه مرجان واقع در بلوار پژوهش، یکی از بزرگترین پروژه های منطقه 22 تهران است که زیر نظر نیروی دریایی ارتش در حال ساخت می باشد

پروژه ستین

پروژه ستین

مساحت 15 هزار متر مربع در 12 بلوک 12 طبقه که مجموعا 1150 واحد می باشد، بنا خواهد شد.